Her gün bir kitap bitirmek

Gece geç saatte uyumama,bazen erken kalkmama ragmen yorulmuyorum. usanmadan kitap okuyorum. diceksiniz ki bünye meselesi. yok benim bünyem buna alışık değil,yani erken kalmaya(özellikle de geç yatmışsam.).

kafamda onca kitabın kahramanını canlandırmak beni biraz rahatlatıyor, çok farklı bi his. kendime bu yaz kaç kitap bitirme sözü verdim dersiniz?

0|0
622

En İyi Erkek Görüşü

• yaz=91 gün.her gün bir kitap bitirme tribi.ımmm çok çelişkili ama 91 kitap diyorum.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 21

• " okumak cehaleti alır eşeklik baki kalır " diye bi söz var ya.ahanda ondan işte.

1|2
    1|0
  • 30 x 3 = 90 bide artislik için günde 3 4 kitap okudun farzettin desek 150 kitap sözü vermiş olursun. Ben o kadar okusam kısa devre yapar eğitim hayatımı sonlandırırım. Oku oku hayatmı geçermiş

1|0
    1|0
  • Çok güzel.. Kitap okumaktan başka faydalı bir meşguliyet ne olabilir ki şu sıcak günlerde..

'Karakter canlandırma' işinde orta okulda okuduğum Emile Zola'nın Meyhane adlı kitabıyla başlamıştım. Sanki bambaşka bir dünyada hissederdim kendimi o kitabı okurken. Çevremdeki dünya dururdu... durdururdum.. Tecrit ederdim kendimi kitaptaki dünyaya dalabilmek için..

Kitabı tavsiye ederim...

2|0
    1|0
  • Valla hacı bende öyleyim. Kitaptaki kahramanları kendi zihninde canlandırıyorsun, kendi sıkıntılarını unutuyorsun. Hele bir de kitap sarmışsa daha çok okumak istiyorsun.

1|0
    0|0
  • bu tür konuları ks da ve diğer forumlarda paylaşmak yasaktır. bu konuda bir dahaki sefere daha hassas davranacağınız temennisiyle şimdilik herhangi bir ceza vermiyor, sizi uyarıyoruz.

-anti-kitap severler derneği ks şubesi, 2012-

2|1
    1|0
  • bu soruya kim tek yıldız verdi merak ediyorum kitap deyince burdakilerin sinirleri bozuluyor hep aşk olsun hep aşk

1|0
    1|0
  • her gun 1 kitap bitirsen bu yaz sen kendine 70 kitap biirme sözü vermişsindir :D

1|0
    0|0
  • Son zamanlarda pc ve konsollar boş vakitlerimin hepsini aldığından çok fazla zaman bulamıyordum.

Kitap okumak ve alışkanlık haline getirmek istiyorum.

Çok iyi gidiyorsun tebrikler.

1|0
    0|0
  • herşeyin fazlası zarar

2|0
    2|0
  • 100 bence ne tür okuyorsun felsefe tarih var mı

2|0
    0|0
  • Kitaptaki kahramanları dövmek istemiyorsundur umarım. Öğlen ki sorun aklıma geldi şimdi. :S

0|1
    1|0
  • Şu Anda KAfan Davul Gibi olmalı O Kadar Kİtap Okuyorsan :D

0|0
    1|0
  • böyle devam edersen yaz sonunda kadar 32 falan :D

1|0
    0|0
  • senin gibi olmayı çok istredim kitap okumayı çok istiyorum ama bir üre sonra sıkılıyorum resmen

1|0
    0|0
  • 50 diyip iyimser bi tahmin yapalım :P

1|0
    1|0
  • Bence çok güzel bir alışkanlık aynı şekilde devam edebilirsin, sorun yok :)

1|0
    1|0
  • Çok iyisin tebrikler

1|0
    1|1
  • Sıkıcı

1|0
    2|0
  • Hiç kitap okumadım. Kitap okumak saçma geliyor bana :)

0|0
    2|1
  • monte kristo kontu tam metinde bir günde okunmaz ki

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 6

• Sayısı önemli değil ;kalitesi önemli. Okuduğunu anlamak,mantık süzgecinden geçirmek gerek kitapları ,bir dizinin bir kaç yılda çekilen sezonlarını bir iki güne sığdırıp izlemeye benzer bu durum; bir süre sonra 3 boyutlu gibi içinde yaşarsın ve gerçek yaşamının kalitesini düşürür!

0|1
    0|0
  • her gün bir kitap? İyiymiş. :)

1|0
    1|0
  • Senin yaz mevsimin nereye kadar sürüyor? benden epeyce bir farklısın da ona göre cevap vericem.

2|0
    0|0
  • Bendensin =)) Seviyorum bütün kitap kurtlarını =)) Canlarım ya =))

1|0
    2|1
  • benden sana alkış bende çok severim kitap okumasını ara verdim şuan

1|0
    0|0
  • en son okuduğum kitap cin ali serisiii ha birde tıp okuyorum şuan anladınn ? :D

2|0
    0|0
Yükleniyor... ;