Adam karı kız düşürmek için kelime oyunu oynuyor düşünebiliyor musun?

''kelimelik''ten bahsediyorum... zevkli, eğenceli olmasına rağmen bazı mallar yüzünden oynayamadığınız oyun.

arkadaşım gidin başka oyunlarda takılın ne bileyim tanışma sitelerinde vb. takılın. booook mu var böyle oyunlara geliyorsunuz?
mesela bugünden kısa bir örnek; oyun yeni açılmış. ilk hamle sırası karşı tarafta ve oynamadan sohbete başlar işler gelişir.
+ (mal oyuncu), - (bu son olsun)
+isim
-oyna
+sex yapalimmi
-olur hadi gel
+isim
- ismimi beğenmezsen olmaz mı
+bay bayan
-hangisini tercih edersin
+ziktir

evet artık işi geyiğe çevirdim. bu mal arkadaşımız da bir çoğu gibi bıraktı gitti. allah akıl fikir versin başka sözüm yok hakim bey.

0|0
60

En İyi Kız Görüşü

• Oyunu çok severdim çok kısa sürede bağlanmıştım. AMA söylediğin iğrençlikler yüzünden 18+ iğrenç espriler veya küfürler. Oyunu rezil ettiler var ya. seks ne ya? Kelime Oyunu seks ne yani? Ne demek seks , kelimelik oyununda. Bende lafları sayıp engelleyip pes ettire ettire yükseldim. Ama oyunu sildim. Şifremi unuttum. Yinede pişman değilim. *-*

0|0
    0|0
    • Valla iyi fikir bende unisex bir nick kullanıp pes edenlerle mi yükselsem :))

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• gıcık oldum gercekten bende.. cok severek oynuyordum ama artık 5 kullanıcıdan 4ü seks? dye mesaj atmaya baslayınca msajları kapattım..

0|0
    0|0
  • Hoc oynamadim

0|0
    0|0
  • Sadece yazmakla kalinsa gene iyi adam foto koyuyor ya. . sapık ruhlular iğrenç ler ya

0|0
    0|0
  • Oyundan soğudum, bunlar yüzünden..

0|0
    0|0
  • Bahsettiğin nedenlerden dolayı silmistim oyunu.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor... ;