Uykusuz dergisi son sayısıyla veda etti! Yazılı medyanın yerini artık tamamen dijital medya mı alacak sizce?

MustiEmre u

Haftalık yayınlanan mizah dergisi Uykusuz son sayısı ile okurlarına veda etti.

Yapılan açıklamada dergiyi aylık veya başka mecrada yayımlamak üzerinde çalıştıklarını, ancak şimdilik sonucun belirsiz olduğunu ifade edildi.

#MustiEmre

Uykusuz dergisi son sayısıyla veda etti! Yazılı medyanın yerini artık tamamen dijital medya mı alacak sizce?
Güncellemeler
1 yıl
Süperrr Soruuu 🥳🌟🌺Teşekkür Ederimmm @elifycdg
Uykusuz dergisi son sayısıyla veda etti! Yazılı medyanın yerini artık tamamen dijital medya mı alacak sizce?