İstanbul'un kızları farklı mı flört ediyor?

İstanbul'a geldiğimden beri kesiştiğim kız sayısı bir elin parmaklarını geçmez. Başka şehirlerde daha fazla oluyordu. Acaba buradaki kızlar büyük şehir olduğu için güvenemeyip bu tarz temaslardan kaçıyorlar mı? Yoksa ben o yaşları mı geçtim :)

0|0
18

En İyi Erkek Görüşü

• İstanbuldaki kızlara bakan erkek sayısı o kadar fazla ki. Bu yüzden kızların hepsinin bir tarafı tavan yapmış.Altı üstü o kesen erkeklerden 1 tanesiyle evlenecekler belki. Belki de en fazla 2-3 tanesiyle cıkacaklar.

1 kızın güzelligi yada giyimine adeta saplanan o kadar cok erkegin bakması tabi ki kızlarda biz istanbulluyuz imajı doguruyor. bu da kızların kendilerini gercek anlamda birşey sanmalarına ve her bakana ben sana mı kaldım seklinde burun kıvırıp terslemesine bazen de tavşan gibi zıplaya zıplaya kacmasına sebep oluyor.

Herkes icin gecerli olmayabilir. Ama %95 e varan bir orandan bahsediyorum

Bu yeterli sanırım.Soru sorsan cok bilgili ya bilgic gibi oluverir. yine havalanır cevaplamaz.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• evet öyle oluyolar genelde ama hiç günah fln düşünmüyolar o kadar erkeği günaha sokuyo açık fln giyinerek istanbul tam br islik yeri bence tabi herkez için geçerli değil

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 7

• https://www.youtube.com/watch?v=7ZSFFxvUQZI Bunu dinleyesim geldi sabah sabah sorun sayesinde. Çantasını kolunu asmış, 1.70 boy ortamalasını tutturmuş tüm İstanbullu bebişlere yolluyorum.

Soruya gelirsek de zamana bırak ve farklı yerlere takılmaya başla. İş yerinde, okulunda, kursunda ya da ortak arkadaşlarınız olan insanlarla kesişmeler yaşarsan başarı yüzden artacaktır. Sokaktaki kız seni beğenmiş olsa bile tepki vermeyebilir. Çünkü hiçbir bağlantınız yok.

0|0
    0|0
  • Ben 33 yaşındayım, doğduğumdan beri İstanbul'dayım. Kesiştiğim kız sayısı bir elin parmaklarını geçmez. Sorun yok.

Ek bilgi toplumda kesişen kıza yollu damgası vurulur, bu da etkendir elbet.

0|0
    0|0
  • yok hacı ya istanbul daha bi kaşar mekanı denk gelmemiiştir sana sen on yargı yapmadan devam et yılmadan yola devam :):)

0|0
    0|0
  • bağışıklık kazandıklarından tepki vermiyorlar..

güvercinlerdi de öyle..

üstüne üstüne gidiyosun oralı olmuyor pislik

0|2
    0|0
  • istanbula geldin de hangi semtlere gittin. İstanbul'da gittiğin semtler aslında ön plana çıkıyor. Bir de dışarıda geçirdiğin vakit de önemli.

0|0
    0|0
  • usta oranın insanları robotlaşmış... hani önüne geçmedikce tepki olmaz...

0|0
    0|0
  • Ya boşver, çoğu kezban bunların zaten. Asıl İstanbul kızı da, bir elin parmaklarını geçmez oldu artık. Bu özel ve narin kızlar, bu gibi şeylere bu gözle bakmadıkları için aşık oldukları ve karşılık görüp sevildikleri adamlar ile evliler şu an. Diğerleri de ufak daha, ders çalışıp, hangi ülkede master falan yaparım diye kafa yoruluyorlar..

1|0
    0|0
Yükleniyor... ;