Bi yabancı şarkı klibi vardı kız kısa saçlı erkek gözlüklü falan arabayla evden ayrılıyorlardı şarkının ismini bilen var mı?

Gizli Üye

bi yabancı şarkı klibi vardı kız kısa saçlı erkek gözlüklü falan arabayla evden ayrılıyorlardı araba yolculukları parmakla diş fırçaladıklarını falan hatırlıyorum şarkının ismini bilen var mı delircem

Güncellemeler
1 yıl
yabancı bi şarkıydı erkek gözlüklü kadın kısa saçlı sarışın arabalardan anlamamam ama eski tofaş gibi bi arabadalardı ilk sahnede kız kalabalık düğün tarzı bi yerdeydi erkek geliyodu arabaya atlayıp gidiyolardı kaç gündür düşünüyorım şarkıyı
Bi yabancı şarkı klibi vardı kız kısa saçlı erkek gözlüklü falan arabayla evden ayrılıyorlardı şarkının ismini bilen var mı?