Dünyaca ünlü filozoflardan kimin yaşadığı zamanda yaşamak isterdin?

marjinalgirl2367
Felsefe kendi içinde birçok türe veya ekole ayrılır. Bunlardan: Antik yunan felsefesi, egzistansiyalizm (varoluşçuluk), İslam felsefesi, alman idealizmi, platonizm ve materyalist felsefedir. En büyük öncüleri:
Sokrates
Aristoteles
Platon
İbni Sina
Farabi
Albert Camus vs.
Dünyaca ünlü filozoflardan kimin yaşadığı zamanda yaşamak isterdin?
Güncellemeler
+1 yıl
Çok Süper bir soru sormuşsun, sorun artık vitrinde! 🙂 Şimdi sorunu daha çok üye görecek. Üstelik, 4 Xper daha kazandın! Tebrikler! Dünyaca ünlü filozoflardan kimin yaşadığı zamanda yaşamak isterdin?
Dünyaca ünlü filozoflardan kimin yaşadığı zamanda yaşamak isterdin?