Kanal 7'nin kendi yaptığı filmleri izleyen var mı? Köy filmlerini?

Çok güzel hikayeleri anlatıyorlar bazen bakıyorumda çok hoş konulu filmler benim gibi izleyeniniz var mı :)

0|0
112

En İyi Kız Görüşü

• kanal 7 yi hiç izlemiyorum. yandaş kanallardan nefret ediyorum. bir kanal objektif olmalı. dizisine dahi bakmıyorum ne yalan söyleyeyim.

0|0
    0|0
    • dizlerinde filmlerinde siyaset yok be o kadar da abartmayın stv desen anlarımda

• ben taraflı değilim ki kanal taraflı.

• kanalın haberleri taraf bende izlemiyorm haberlerini zaten ama bazen kemal sunal filmleri bazen de bu köy filmleri çıkınca izliyorum işte

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 10

• Denk geldikce izliyorum. bazileri gercekten cok mantikli oluyo :D

0|0
    0|0
  • Şu köyde geçen romantik-komedi tarzı filmler hoş geneli 2006-2007-2008de yayınlamaya başlamış ve ibretlik

0|0
    0|0
  • Evet bazen hatta şu kalp gozu falan vardi ya iyiydi be

0|0
    0|0
    • hben onu izlemiyodm da filmlerini rastlarsam izliyorum gayette güzl konuları var köy saf aşklar :)

• Hatır

0|0
    0|0
  • 16.00 ı günlük ağlama saati ilan etmiştik de şu sıralar çok işimiz var ağlayamıyoruz :((

0|0
    0|0
    • bir ben daha buldum :)

• yaw adamlar saf aşkı işliyor ne güzel kahkaha mı atılır millet bu zamanda o anlattıkları şeyi mumla arıyor valla ki biride benim

• yok aşklı meşklilere ağlamam da anneyle ilgili birşeylerde ağlıyorum genelde

• lanetlık hepsi

0|0
    0|0
    • neden öyle diyosun bence gayet iyiler

• ba-yi-li-yor-um.

0|0
    0|0
    • benden bir tane daha çıktı :)

• hayır izlemem

0|0
    0|0
  • Film degilde dizi vardi kezban yenge cok gzeldi :D

0|0
    0|0
    • hımm hatırladım :) köy konulu filmleride güzel yoksa sadece benmi izliyommm :S

• o koy benim koyumm istee :D onlarda guzel oluyo

• kendi yaptığı derken o nasıl oluyor?

0|0
    0|0
    • ya kendi mi yapıyor başkası mı yapıyor bilmiyorum ama sadece kanal 7 de görüyorum o filmleri özellikle türkü isimleri oluyor filmin adları zaten

• valla ikindi vakitleri 4 gibi

• peki sağol teşekkür ederim :)

Erkekler Ne Diyor 2

• Muhtar adayi bir kadin vardi kizlari cok guzeldi o filim izledin mi

0|0
    0|0
  • evet güzel oluyorlar aslında. yenilerini de çekseler daha iyi olacak şimdikiler 10 senelik falan

0|0
    0|0
    • o kadar lık mı bilmem ama türkülerden esinlenip çekiyolar sanırım

Yükleniyor... ;