Anime izleyen var mı? Hangi animeleri izliyorsunuz?

Aramızda anime izleyen var mı? İzleyenler hangi animeleri izlediklerini paylaşabilir mi?

Güncellemeler:
Bendeki takıntı aşırı galiba benim gibi çinden japonyadan anime karakteri satın alan varmı :) yada one piece teki aranıyor posterlerini falan :)

0|0
86

En İyi Kız Görüşü

• anime izlemeyi bırak anime sineması ve miyazaki ile ilgili master tezi yazıyorum şuan:D

0|0
    0|0
    • nedeni ?

• Cevabını simdi anladım anime izlemeyi bırak cumlesi bana geldi sandım pardon :)

• yok canım öyle şey söylemek ne haddime:D benim hatam noktalamalara dikkat etmemişim

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• Anime (hatta Hentai) hastasıyımdır. Sınırsız hayal gücü barındırdığı, çizgi olduğu ve Hollywood a karsı olduğu için her zaman baş tacımdır.

death note, sailormoon, code geass ile başladığım yolculuğa hoshi no koe, serial experiments lain, nausicaa, saikano, hachimitsu to clover, witch hunter robin, fushigi yuugi, whisper of the heart, perfect blue, dragonball, elfen lied, gundam, last exile, hajime no ippo, great teacher onizuka, gungrave, hellsing le devam ettim, liste çok uzar... çok yoruldum ama zevk aldım yanıtlarken :)

0|0
    0|0
    • izlediğin animeler çok güzel fakat aralarında one piece ve afro samuray olmaması kötü :)

• :)) İnan liste çok ama çok uzun. Bunlar sadece gözüme çarpanlardı :)

• Haruhi Suzumiya

Light Yagami

Death Note Episode

Rei Ayanami

Sailor Moon

Spike Spiegel

(En iyileri diyebileceğim animeler)

0|0
    0|0
  • çok komik bence ya saçma sapan bişiy

0|0
    2|2
    • zevk sonucta ben de turkiyedeki dizileri sacma sapan buluyorum :)

• arkadasım sana izliyorsun demedim zaten ben kendi dusuncemi sundum :)

• ilgisi olmadığı şeylerle ilgili neden insanlar saçma der anlamam banada bunu söyleyen kişiker saçma sapan insanlar gibi geliyor.

• bleach ve hayao miyazaki animeleri süperdir

0|0
    0|0
  • Genelde Shouju animelerini izlerim :)) favorilerim;

Lovely Complex

Vampire Knight

Kamisama hajimemashita

Special A

İtazura Na Kiss

Death Note...

0|0
    0|0
  • death note

ghost in the shell

wampire knight

Kimi Ga Nozomu Eien

sailormoon

death notu kesinlikle dene

0|0
    0|0
    • bu arada neden gizliye aldın anlamadım

anime güzeldir <3

• Death note ' u izledim ilk izledigim animeydi sonrakiler kesmedi zaten One Piece ve death note vazgecilmez Suan One piece'in 497. bölümü bitti mangasını takip ediyorum ha bide hellsing ve afro samuray var en sevdiklerim

• Buradaki sorulara baktımda bazı kişiler hentai ile animeyi bağdaştırmıslar :) yanlış anlaşılır belki babında

• Death Note

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Favorim Slam dunk ,Cowboy Bebop,gits,ergo proxy,history's strongest disciple kenichi,death note,berserk,great teacher onidzuka,hikaru no go,magic knight rayearth,gantz,death note,samurai champloo.Pöff tmeğerse tam bir otakuymuşum

0|0
    0|0
  • Naruto:)

0|0
    0|0
    • heya arkadaşlarım cok izliyor ben onları gordugumde pek hosuma gitmedi :D ama ısrar ediyolar one piece in mangası bitsin onada başlarız

• Bi animeden ne istediğini bilemem ama sürükleyici bişey arıyosan önerimdir sana. Bi olay 20 bölüm falan sürüyo. Okulda bi dönemimi yaktım bu lanet Naruto yüzünden

• one piece ' te o tarz zaten animesi 497 mangası 506 cı bolumde

• Naruto..

Death Note..

0|0
    0|0
  • Miyazaki'nin yaptıklarını çok severim. Vampire Hunter D'yi de severim. Daha izlemek istediğim ama daha başlayamadığım bir sürü anime var. Sailormoon'u bile severim, öyle söyleyeyim :)

0|0
    0|0
  • işin ilginç tarafı kadınları shounen takip etmesi :D

0|0
    0|1
  • Bir aralar Death Note adlı bir anime serisini izlemiştim. Sürükleyiciydi bayaa :)

0|0
    0|0
    • Anime izlemeye death note la hic kimseyi bastamayı sonra diger animelerden zevk alamıyorlar :D

Yükleniyor... ;