En sevdiğiniz şarkı sözü hangisi?

Karamelaaaa
Benim bu şarkı komple 🥰😂Bum çiki çiki bam bam! Vur kick'i kick'i bam bam! Dinliyor duyanlar bunuİnliyor duvarlar! Kafamın üstünden inmiyor dumanlar... Benim neler geçer içimden hiç bilmiyorsun amma! Hayatı yaşarken film izliyor sananlarGerektiğinden fazla yüklüyorlar anlam! Alışıyorsun amma, dinmiyor zamanlaBana bilmiyorsun deme eğer bilmiyorsam anlat! Hızlan biraz onu kısman gerekiyoTutman gerek, yapışman gerekiyoOkutmam gerek onu, satmam gerekSusmam gerek ama kusmam gerekiyo! Hızlan biraz onu geçmen gerekArtık bi' tarafı seçmen gerekiyo! İçinden gelene bi' ses verİşten bıkıp ona geçmen gerekiyo! Bitmez bu yarış yokBu yaşlar geri gelmez! Pist var bi' varış yokBu düşler geri gelmez! Canıma yetti sözlerArtık yetersizlerCanım ister anca isterArtik canıma yetti hisler! Yook, sen uslanmazsınAkıllanacağını da hiç sanmam!"Beynim var benim, aklım var!"Onu kullanacağını da hiç sanmam Acaba ne düşünüyo insanlar diyeKafanın içinde isyan var! Bırak atsınlar çamur atsınlarAlnın açıksa hiç iz kalmaz! Bum çiki çiki bum bum! Beni tut çeke çeke durdur! As ceketimi senden daha iyi rhyme yapabiliyordur! Anlatabiliyom mu? Anla ve beni yorma çocuk! Anlatabiliyom mu? Dinle ve bana sorma soru! Bum çiki çiki boom bap! At çöpe rapin tırt rap senin! Beat etse nusret KEs ver!
Güncellemeler:
10 gü
Çok Süper bir soru sormuşsun, sorun artık vitrinde! 😜😜😜
En sevdiğiniz şarkı sözü hangisi?
21
14
Görüşünü yaz