"Aşk bu kızıl ötesi yaralı müzesi hareket edemem" nedir yaa :D?

meraklımelahat38
Yıl olmus 2014 gecenin bu saatinde bu sarki sözü takildi aklima :D Serdaaar Serdar Allah belani galdırsın :p :p :D :D :D nerden söyledin su sarkiyi :D anlayabilen varsa aciklama istiyorum arkadaslaar?
Güncellemeler
+1 yıl
Arkadaslar bu elim. ve mühim mevzuya cevap bulamasaydim sözü ateyizlere birakacaktim :D Allah razi olsun sizden :D
"Aşk bu kızıl ötesi yaralı müzesi hareket edemem" nedir yaa :D?