Bildiğiniz kitap sipariş sitesi varmı?

Arkadaşlar uzun zamandır almak istediğim kitaplar var bildiğiniz güvenilir ve uygun fiyatlı kitap siparis sitelerini yazarmisiniz?
Kapıda ödeme seçeneği olsa fena olmaz ama olmasa da olabilir :)
Cevaplar için teşekkürler :)

0|0
612

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

• Kitap yurdundan devamlı alıyorum ben.. Hatta bazen kargo bedava oluyor iyi takip etmek lazım :-)

0|0
    0|0
    • Ödemede kart istiyorlar güvenemiyorum

• Güvenli Alışveriş ve 3d security kullanabilirsiniz. Ben yıllardır alışveriş yapıyorum internetten. bir sorun yaşamadım.

• Ayrıca kapıda ödeme seçeneğini kullanırsanız, bir kitap parasıda kargoya verirsiniz..

• en güvenilir adres :
    https://www.dr.com.tr/

0|0
    0|0
    • Dr den daha önce kitap aldım üzerinde 23 yazıyordu kasada zam gelmiş dediler 27 lira vermistim

• Kitabın arkasında zaten fiyat var onlar geçerli normalde ama kasada şok oldum

• yapılmaması lazım aslında böyle şeylerin. sonra kimse gelip ordan alışveriş yapmayın ca satış yapamıyoruz diye isyan ediyorlar. ;(

• kapıda ödeme var mı hatırlamıyorum ama
    ucuzkitapal ve kitapyurdu güvenilir.en azından benim başıma bir iş gelmedi.

0|0
    0|0
  • alırsan Jean-Christophe Grange; adlı yazarın kitaplarını oku..tiryakisi olabilirsin..:)

0|0
    0|0
  • idefix.com tabiki :)) her zaman indirimlerin olduğu en güvenilir kitap sitesi... başka sitelere uğrama bile :)

0|0
    0|0
  • idefix, d&r, kitap yurdu.

0|0
    0|0
  • İdefix

0|0
    0|0
  • Kitap kurdu

0|0
    0|0
  • idefix en iyisi

0|0
    0|0
    • Çok indirim yapmış alacağım 3 tane kitap var geçen dr den başka kitap aldım kasada zamlanmis dediler sinir oldum

• Ödemeyi sadece banka kartıyla mı yapabiliyoruz malum güvenemiyorum

• kart varsa yap güvenilir olur mu hiç? zamanında taksit taksit ödedin mi problem yok söylemesi ayıptır ben kredileri battım ama kafam rahat :D sorumluluk işte :D

• kitap seç.com

kitapyurdu

0|0
    0|0
    • Kitap yurdunu biliyorum ama kitap seç e bakacam birazdan teşekkür ederim :)

• Ya öyle araya girmiş gibi olacağım da... sınav kitabı derken hazırlık kitapları gibi mi? fiyatlar uygun mu? resmen soruya kaynak yaptım. kusura bakmayın soran hanım :)

• orası hem sınav hemde normal kitao satıyodu..artıks adece sınav kitabına döndei demmeki...çok ucuz dışarıya göre öneririm hemde 3-4 günde geliyo

Kızlar Ne Diyor 6

• Kitabyurdu.com

0|0
    0|0
  • Kitapyurdundan sürekli alışveriş yapıyorum güvenilir sadece kargo 1 hafta gibi uzun bir sürede geliyor

0|0
    0|0
    • Ama alacağım kitaba çok fiyat vermiş idefixle aralarında 7 lira civarı fark var

• Ödemenin kartla olması beni üzüyo bir kere dilim yandı o kartlar yüzünden

• İninal kart satın aksana kredi kartı değil içine pars yüklüyorsun migrostan internette istediğin gibi alışveriş yapıyorsun

• idefix... bölümüm sebebiyle kitaba çok ihtiyacım oluyor.. hiç memnuniyetsizliğim olmadı.

0|0
    0|0
  • idefix var ben hep ordan alırım

0|0
    0|0
  • bilmiyorumki:(

0|0
    0|0
  • D&R den alabilirsin

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;