agents of s.h.i.e.l.d nasıl bir dizi arkadaşlar?

Bir marvel hayranı olarak umduğumu bulabilir miyim? Birde okumadım ama kaptan amerikanın takımını mı anlatıyor? Hikayeye göre kaptan amerikanın yanında ilaç verilen 7-8 asker?

0|0
13

En İyi Erkek Görüşü

• kaptan amerikayla alakası yok konunun. avangers in devamı gibi düşün. avangers da loki nin öldürdüğü bir ajan vardı. o yaşıyor onun takımını anlatıyor. öyle fantastik bir yanı pek yok. ben beğenmedim açıkcası. süper askerler falan var kahraman olayı yok.

0|0
    0|0
    • Yine de böyle bir hikayeye bakmak lazım ama teşekkür ederim bilgilendirme için ben kaptan amerikanın takımı diye umutlanmıştm

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• hiç bir fikrim yok.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• 7.3 veririm diziye
    en büyük özelliği bence karakterlerin güven ve sadakat düzeylerindeki değişmeleri hoş bir yapım ben bir kaç bölüm bakmıştım ama devamını getirmedim seversin bence

0|0
    0|0
  • Ben hastasıyım dizinin.10 üzerinden 9.3 puan veririm.
    Dizinin tek kötü yanı ilk bölümden itibaren herkesi sarmıyor ilk 12-13 bölümü rutin ilerliyor fakat güzel bölümlerdir.1. sezon 17. bölümde kaptan amerika kış askeri filmine bağlanıp hydra ortaya çıkınca işte ipler orda kopup dizi efsaneleşiyor bambaşka bir dizi haline geliyor. Her sezon 22 bölüm olması gözünü korkutmasın tek bir konuya bağlı kalınmıyor 2 veya 3 farklı büyük konu işliyor işlediği konulara göre de logosu değişiyor. Herkesin izlemesi gereken bir dizi diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;