Hıdırellez'de dilek nasıl tutulur?

Hıdırellez için dilek tutanlar var mı aranızda? gerçekleşmiş olanlar? nasıl yapılıyor anlatır mısınız şimdi yapcam da :)

0|0
1625

En İyi Erkek Görüşü

• koşarak ateşten atla havadayken dilek tut

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 24

• kandil günleri +cuma günleri + pazartesi ve perşembe günleri dua için en uygun zamandır. fakat dua hergün edilebilir. değerlendirmeye alındığı günler ise pazartesi ve perşembe dir. dua etmek için hıdırellez-yılbaşı-gibi bize ait olmayan uygulamalarda dua etme-dilek dileme-yıldızlardan birşey beklemek imanınız tehlikeye düşebilir.

0|0
    0|0
  • Batıl inançlara inanmıyorum. Git duanı et. Kabul ederse Rabbim eder. Cuma gününün önemi çok büyüktür. Cuma günleri dualarını gönlünün en derinden en içten bir şekilde istersen Rabbim de kabul ederse olur. Dilekmiş felanmış. Hıdırellezmiş. Batıl inanç bunlar.

0|0
    0|0
  • ağaca çaput bağlanır

0|0
    0|0
  • Saçma sapan bir şirk.
    Herkes de ruh hastası gibi uyguluyor bu saçmalığı...
    Allah'tan başka kimden yardım ve dilek dilenir?

0|0
    0|0
  • Kucukken bi keresinde ev araba resmi cizip gul agacinin altina gommustuk mahalledeki teyzeler saolsun :))

1|1
    0|0
  • bir yere taşlarla yada herhangi bir şeyle istediğin şeyin şeklini çiziyorsun ve/veya kağıda yazıp o akşam parayla beraber gül ağacının altına gömüyorsun

2|0
    0|0
  • neymiş o yaff :S

0|0
    0|0
  • yanlışta olabilir tam ne olduğunu hatırlamıyorumda..tee küçükkene ananem kağıda büyük adam olcam yazdırdıydı..bide güzel bi meslek diledi benim içni falan filan.sabahın köründe kalkıp denizin kenarına gittik.dualar okundu ve o kağıtları bilmem kaç kat sardıktan sonra attık denize..

0|0
    0|0
  • benim gerçeklesti git bi ates yak üstünden atla allahım insallah istediğim olur de

sonra git bi ağacın vs altına istediğin seyi çiz sonra eve gidip dua et bi geceni ayır cidden kabul oluyo

0|0
    0|0
  • Her Zaman Zikir ile Hıdırelleze Ayrı Bi Torpil Yaparsam Hızır A.S. Yardımcı kıl Rabbim Diye Eklerim...!

0|0
    0|0
  • hıdırellezde tutan dilek sayısı stoklarla sınırlı. simdi ben sana bunu anlatırsam benim dilegimin tutma olasılıgı düser. ama önce inanman gerekiyor, ardından niyet ediceksin :D

1|0
    0|0
  • soylemem

1|0
    1|0
  • tutma olasılığı çok düşük.

0|0
    0|0
  • Batıl inançlara inanmıyorum

0|1
    1|0
  • git dua et yavrum

0|0
    0|0
  • annem de bişeyler yazıp buruşturup gül ağacının dibine gömdü :D

0|0
    0|0
  • saçma batıl inançlara inanmam ben

0|0
    2|0
  • niyet et yeter :) geldim

0|0
    0|0
  • dua etsen daha iyi olur.

0|0
    0|0
  • dilek tutma Allah tan iste dua et o verir

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    4

Kızlar Ne Diyor 16

• bilmem

0|0
    0|0
  • Bilmem

0|0
    0|0
  • sımdı yapma gece 12 de dıleklerını yazdgn kagdı gül agacı altına göm.sabah gün dogmadangerı alcaksn..enerjıyle alakalıdır.aynı anda çok kısıyle yapıldgï ıcın.evrende enerjı yükü olusur.

3|0
    0|0
  • Geçen Ömer Çelakıl'ın cadı çıkardığı programda izlemiştim, hıdırellez bir çeşit ak büyüymüş o.O aman haaaaaaaaaaa :D

0|0
    0|0
  • Bu zamana kadar gerçekleşmedi ama yapmaktan da vazgeçemediğim birşey.

Ateşin üzerinden atlayıp, dilek diliyorsun.

Taşlarla ya da bir kağıdın üzerine olmasını istediğin dilekleri yazıyosun ya resmini çiziyosun.

Ayrıca gül ağacına bir parça kumaş bağlayıp dilek tutuyosun ama ertesi sabah mı ne onu ordan çıkartman gerekiyo falan filan :D

0|0
    0|0
  • çok yaptım da tutmuyor ya üzülüyorum sonra :(

1|0
    0|0
  • bildiğim kadarıyla dileğini bir kağıda yazıyorsun ve gül ağacının altına gömüyosun sabah güneş doğmadan yazdığın kağıdı denize atıyosun ben böyle biliyorummmm :D

0|0
    0|0
  • Hıdırellez değilde Bu Gece Dua Edeceğim Ölmüş 3 Genç İçin o sayılır mı ...

1|0
    0|0
  • Ben hiç yapmadım. Bugün yapmak istiyorum da gül ağacını falan şimdi nerden bulcam .D

0|0
    0|0
  • gül agacı dıbı dıyolarda ne gul buldum ne dıbını ama dılegımı dılıcem orası kesın artık son carem bu gece:)

0|0
    0|0
  • bi kağıda dileğini yazıyorsun bulunduğun yerde deniz göl vs varsa atıyorsun pek inanmam ama deneyip dilekleri kabul olan var

0|0
    0|0
  • gerçekleşti diyen olmamış gibi ama nedense benim hep duyumlarım gerçekleştiği yönünde..ayrıca bizim ailedekilerin de hep gerçekleşti.inanç önemli

0|0
    0|0
  • Ben yapmıyorum inanmıyorum böyle şeylere.

0|1
    1|0
  • geçen yıl tutmuştum ama gerçekleşmedi.

0|0
    0|0
  • Hiç yapmadım. Biraz saçma değil mi?

0|0
    0|0
  • gerceklesmedı kac sene oncesınden yapmıstım ama :)

0|0
    0|1
Yükleniyor... ;