Bugun Yemin dizisinin yeni sezon ilk bölümü yayinlandi. Izleyen varmi?

GönülFatihi
Biri yeminle evlilikte kalmaya, diğeri kaçmaya niyetli iki gencin Yeminli hikayesi
Bugun Kanal7 de yayinlanan Yemin dizisinin yeni sezon ilk bolumu vardi.
Bu kiz artik ağlamasin ya 😊
Izlediniz mi?
Güncellemeler
+1 yıl
Yemin dizisinin yeni sezonu işte Emir ve Reyhan aşkının gözler önüne serildiği yeni bölümlerle başlayacak.

Özellikle sezon finalinde Hikmet bey tüm gerçekleri açıklayınca Reyhan da rahatladı, Hikmet bey de neden Reyhanın bu konakta olduğunu Emirle niçin evlendiğini tek tek izah etti. Cavidan ise Hikmet beyin boşanmak için dilekçe hazırlayıp imzalatmak istemesi ile ortam iyice gerginleşti. Yeni sezonda Emir ile Reyhan arada yemin olmadan birlikte olabilecekler mi?
Bugun Yemin dizisinin yeni sezon ilk bölümü yayinlandi. Izleyen varmi?