Çocuklar İçin Hem Eğlenceli Hem Öğretici 23 Nisan Etkinlikleri!

23 Nisan'a çok az bir zaman kalmışken bende sizlere neler yapabileceğiniz hakkında fikir vermek istedim umarım beğenirsiniz :) İlla anne ya da baba olmaya gerek yok yeğen komşu çocuğu misafir çocuğu ne bulursanız alın götürün 23 Nisan etkinliklerine!

Kidztival çocuk festivali!

22-24 Nisan tarihleri Mall Of İstanbul mağazasında gerçekleşecek bir etkinlik. Kostüm partisi ve sanat etkinleri ve atölyeleri olacak kaçırmayın derim!

Bomontiada 23 Nisan etkinliği

23 nisanda Bomontiada ve Benetton iş bir birliğiyle keşfet, hisset, dans et temalı bir etkinlik düzenliyor! Etkinlikte üretici ve eğlenceli aktiviteler ve birçok şey bir ara olacak :)

En güzel şenlik Maltepe Belediyesinden!

Bir Maltepeli olarak en hoşuma giden etkinliklerden biri oldu. 23 Nisan pazar günü Maltepe sahilinde miniklerle birlikte şenliğin tadını çıkarabilirsiniz!

Tiyatro

Ben bu kadar kalabalığa gelemem sakin bir yerlere gitmek istiyorum hem de çok fazla maliyetli olmasın diyorsanız eğer en güzel yer tiyatro salonudur. :) Çocukların biz büyüklerinden bekledikleri tek şey sevgimizi göstermek ve onlara belli etmek ve eminim ki en hoşlarına giden etkinlik bu olacaktır!

Koca bebekleri de düşündüm!

Hep küçükler için mi etkinlik yazacağım bir tanede koca bebekler için etkinlik önereyim değil mi? :)

22-23 Nisan arasında olacak Holifeste katılmanızı öneriyorum. Eminim ki çok eğlenceli bir festival olacaktır. Bir sürü Dj ile kopmaya hazır olun :) Bu arada kral pop Holifest biletlerini dinleyicilerine hediye ediyor, dilerseniz internetten satın da alabilirsiniz :)

#KızılTurp


1|1
02

Senin görüşün nedir?

Erkekler Ne Diyor 2

  • Çocukluğu özledim...23 nisanlarda okul merasimi ve sonrasında evde televizyonda çeşitli ülkelerden gelen çocuklarla ilgili etkinlik programlarını özledim... o zamanlar tek bir kanal vardı ama herşey vardı saz eserlerinden tut pazar konserine, pazar sinemasından tut, uykudan öncesine, türk filminden tut, bilgi yarışması programlarına... Şimdi binlerce kanal var ama ortada birşey yok... EVLİLİK adı altında ZAMAN ÇALMA PROGRAMLARI VS. Konu dağıldı... Şimdiki çocuklar her ne kadar şanslı gibi görünseler de bence şanssızlar çünkü eski eğitim öğretim kalitesi de ne yazikki düşük o dönemlerin ilk okul mezunu ile şimdikinin yüksek okul mezunu neredeyse aynı seviyede.. Ortaokul mezunu "okumuş adam" muamelesi görürdü... Mesleğini eline alan ilk okul 3. sınıf mezunu biri mesleğini büyük bir titizlikle icra ederdi... O dönemin çocukları mahallenin her hanesi tarafından tanınır evlat muamelesi görürdü... Bir nevi YUMURCAK gibi... Geçmişin kıt kaynaklı ama kaliteli yaşam biçimi bol imkanlı ama kalitesiz yaşamına büründü ve bundan çocuklar da nasibini aldı ne yazık ki... Marş ve şiirlerimizin çoğunu bile TRT ÇOCUK KOROSUNDAN dinleyip öğrendik... 23 Nisan kutlu olsun... Sevinin çocuklar , Övünün büyükler, 23 Nisan kutlu olsun...

    1|0
    0|0
  • Emeginize saglik..

    1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kendi cinsiyetinde ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...