Sena Kashiwazaki'yi Waifu Olarak Seçmeniz İçin Sebepler

Öncelikle bazı açıklamalar ile başlamak istiyorum.

- Sena Kashiwazaki bir anime karakteridir.

- Animesinin adı: ''Boku wa Tomodachi ga Sukunai''dir. (Adını kopyala-yapıştır yapmadım)

- Bu anime, bana göre dünyanın en iyi çizimlerine sahip animedir. (Özellikle karakterler bakımından)

- Bahsettiğim karakter de bana göre anime dünyasının en tatlı ve en güzel karakteridir. (Zaten o yüzden Waifu'm o benim)

- Waifu kelimesi İngilizce'deki ''wife'' yani ''kadın eş'' anlamındaki kelimenin Japonca telaffuzudur.

- Bu seçme olayı ise bir animedeki bir kız karakteri çok beğenirseniz, çok severseniz, resmen aşık olmuşsanız onu kendinize bu şekilde seçtim diyebilirsiniz.

- Adı da Türk adına benziyor, bunu en başta bende çok garip bulmuştum.

Açıklamaları yaptığıma göre başlayalım o halde.

Sarışın olması

Sarı saç seven beni en çok kalbimden vuran özelliği onun sarışın olmasıdır. Harika saçlara sahip ve ona daha çok yakışacak başka bir saç düşünemiyorum. Böyle bişey mümkün değil.

Mavi gözleri

Sarı saçı ne tamamlar? Tabi ki mavi göz tamamlar. Bu karakter de her açıdan harika olduğuna göre gözlerinin başka renk olması beklenemezdi zaten. İşte benim Waifu'm.

Saç tokası

Ona çok yakışan bir toka takıyor. Bu tokanın mavi rengi, saçlarının rengine mükemmel derecede uyuyor. Şekli ise ayrı bir olay zaten. Kelebek biçimindeki şekli onun tatlılığına tatlılık katıyor.

Gülüşü

Her şeye bedel, tatlılık abidesi bir gülüşü var. O ne zaman gülse, hayranlıkla onu seyretmek artık günlük hayatta yapılması gerekenler listesinde üst sıralarda.

Hizmetçi kıyafeti giymesi

Animenin bir bölümünde Sena, bir etkinlik için hizmetçi kıyafeti giymişti. O kadar yakışmıştı ki ve tatlı durmuştu ki ona bu kıyafet, herhangi bir maidcafe'de çalışsa o cafeden dışarı asla çıkılmaz.

Moe Moe Kyun hareketi

Şimdiye kadar birkaç animede gördüğüm bu garip hareketi en güzel yapan karakter Sena oldu benim için. Ondan daha güzel yapabilen kesinlikle yok. Her şeyde harika olduğu gibi bunda da harika.

Oyunları sevmesi

Bir diğer önemli özelliği de oyunları sevmesi. Anime boyunca çokça oyun oynamasıyla gönülleri bu yönden de fethetmişti. Onunla beraber oyun oynamak ise en büyük hayaller arasında yer alıyor.

Kaybetmekten hoşlanmaması

Zaten kim sever ki kaybetmeyi? Ama onun sevmeyişi tabii ki bir başka. Oyunlar dahil her şeyde, kazanma arzusu yüksek bir karakterdir ve onun bu yönü de hayran olunası bir başka yönü.

Kendinden emin tavrı

Hastası olunacak bir başka yönü de kendinden emin tavrı. Yani o da farkında ne kadar harika olduğunun ve bu harikalığı ile elde edemeyeceği hiçbir şey yok.

Saf oluşu

Bu kadar mükemmel bir karakter ama aynı zamanda biraz da saf. Temiz kalbinden dolayı her şeye çabuk inanabilir. Ama bu onun narin yapısını tamamlıyor bana göre.

Utangaçlığı

Bu kadar harika bir karakter olmasına karşın herkes gibi o da biraz utangaçtır. Yeri gelince o da utanabilir. Fakat bu onun tatlılık seviyesini artıran bir özelliğidir tabii ki.

Çabucak mutlu olabilmesi

Onu mutlu etmenin birçok yolu var. Sena, kolayca mutlu olabilir. Ama sevdiği şeyleri yapabilmelisiniz. Eğer bunu yaparsanız onun mutluluğu sizi de mutlu eder tabii ki.

Çabucak kızabilmesi

Kolay mutlu olur dedik ama, bunun yanında olumsuz bir tarafı da var tabii ki. Sena, kolayca mutlu olabildiği gibi kolayca sinirlenebilir de. Ve Sena kızıp ciddileşirse, sakinleştirmek için elinizden geleni yapmalısınız yoksa kötü şeyler olabilir. Özellikle rekabet ederken ciddileşir.

İşte, benim onu Waifu olarak seçme sebeplerimi sıraladım. Umarım okurken keyif almışsınızdır. Teşekkürler...


1|0
12

Senin görüşün nedir?

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 2

  • Böyle bir kız bulamadım gitti:) Tabii en sevimli waifulardan biridir bu karakter.

    0|1
    0|0
  • Çizgi film karakterini neden waifu seçesin kağıda çizip sonra şey mi yapacaksın hem bir kere eski bir amineçi olarak best waifu rem

    0|0
    0|0
Yükleniyor...