Güzelliğiyle Parmak Isırtan Amerikalı 5 Şarkıcı!

Şarkıcı popçu deyince ilk akla gelen isimler Amerikalılardır. Bu sektörde gerçekten çok iyiler. Bizim popçuları tanıyanların sayısı çok sınırlıyken onların popçuları dünya çapında hayran kitlesine sahip oluyor. Ünleri bulundukları kıtayı aşıp her kıtaya ulaşıyor. Avrupa'dan Asyaya Afrika'ya hatta Avustralya'ya kadar ulaşıyor. Bunu başarmalarındaki temel sebep nedir? Çok satmaları mı? Güzel şarkı sözü yazmaları mı? Marka olmaları mı? Yoksa çokça pohpohlanıp alıcıya güzel görünmeleri mi? Bunların hepsi ya da hiçbiri. Bu bencemizde bunları tartışmak yerine somut olan bir gerçeği gözler önüne sermeye çalışacağız. İşte şimdi güzelliğiyle aklımızı başımızdan alan o isimlere kısaca bir göz atalım!

1-) Taylor Swift

Onun için söylenecek çok da fazla söz yok aslında. Görüntüsü her şeyi anlatmaya yetiyor ama biz yinede birkaç şey söyleyelim. İstediği her kılığa girebiliyor. Bazen sert bir duruşla karşımıza çıkarkan bazende sevimli cana yakın bir tarzda karşımıza çıkıyor. Her haliyle güzelliğiyle baş döndüren bu isim listemizde ilk sırada yer buluyor.

2- Kate Perry

İlerleyen yaşına rağmen şovundan bir şey kaybetmeyen ve kendi özgü bir tarzı olan parlaklık, canlılık, şuh eda deyince aklımıza gelen bir diğer isim Kate Perry. Her ne kadar Taylor Swift kadar tatlı olmasa da listemizde 2. sırayı ona ayırmayı uygun gördüm.

3-) Beyonce

Hani bazı kızlar vardır ilk baktığınızda herhangi bir ilgi uyandırmaz önemsizce bakar geçersiniz ama sohbet ilerledikçe konuşmaya başladıkça güzelliğini fark ettirir size. Bir anda etkisi altına alır. Beyonce da öyle biri işte. Bir kere ağına yakalandınız mı kurtulması mümkün olmuyor ama güzelliğini fark etmeyenlere ''bu da mı güzel be kardeşim'' diyenlere de sözüm yok elbette. Dediğim gibi zamanla göze güzel görünenlerden.

4-) Ariana Grande

1.53 boyunda mini mini bir kızımız bu. İlk esnada hadi patlat amcanlara bir şarkı diyesiniz geliyor biliyorum ama farklı göz alıcı bir güzelliği olduğu gerçeğini de unutmamak gerekiyor. Piyasada daha çok yeni onun için çok fazla ürkütmemek lazım. Zira hemen oyunu bırakıp gidecek gibi bir havası var. Üzülmeye gelmez :)

5-) Miley Cyrus

Kısa saçın yakıştığı nadir kişilerden diyebilirim. Etkileyici sahne performansıyla göz dolduran seksi kadın iltifatlarına mazhar olmuş bir kişilik. Vücudunun her noktasını çok rahatlıkla sergileyebilir bunu şovunun bir parçası haline getirebilir. Her an çılgınlık yapmaya hazır bir potansiyeli olduğu içinde seyirci tarafından çokça sevilir.

Sizin sevdiğiniz kişileri yorumda belirtebilirsiniz. Esenlikler.


0|0
22
Battista KizlarSoruyor'da Editör
Editör kimdir?

En İyi Kız Görüşü

 • Hiçbirini sevmem. Çoğu illuya köpek olmuş tasması başkalarının ellerinde olan insanlar. Hayranlarına kötü örnek olan, nasıl yoldan çıkılır sorusuna yanıt olarak doğmuş kişiler.
  Emeğine sağlık.

  0|1
  0|0

En İyi Erkek Görüşü

 • Emeğine sağlık. ..

  0|1
  0|0

Senin görüşün nedir?

Kızlar Ne Diyor 1

 • emegine saglik, guzeldi

  0|0
  0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor... ;