Merakla Beklediğim En Etkileyici 5 Gerilim Filmi

1▼ Lights Out / Işıklar Sönünce ( 22 Temmuz'da Sinemalarda )

İlk filmimiz çok izlenen bir kısa film vardı izlediyseniz bilirsiniz o kısa filmin yönetmeninden ve yapımcımız James Wan Testere ve Korku Seansının yönetmeni.

Hani ışıklar kapanınca karanlıkta biri görünür ve gözlerine inanamaz ışığı açıp kapar açıp kapar ve sonunda onu tam karşısında bulur bence aşırı gerebilecek bir konu.

2▼ Nefesini Tut / Don't Breathe ( 26 Ağustos'da Sinemalarda )

İçlerinde en merak ettiğim film bu konusu beni acayip derecede çekti. 3 Arkadaş yaşlı bir adamın evini soymak isterler ve olaylar bundan sonra başlar ve gittikleri evin sahibi olan adam kördür! Ev sahibimiz kördür ama çok tehlikelidir çünkü o sadece kör ama sağır değil ve oldukça güçlü biri yani anlayacağınız hayatta kalmak için nefesinizi dahi tutmanız gerek. Işıkları kapamak çok akıllıca :) Film Evil Dead'ın yeni versiyonunun yönetmeninden o filmi de beğenmiştim. Fragmanı izlerken bile çok gerildim ben tuttum bu filmi.

3▼ Oyun / Nerve ( 26 Ağustos'da Sinemalarda )

Bir oyun düşünün. Doğruluk Cesaret oyununa benzer ama bu oyunda sadece cesaret gerektiren işler var. İlk başta çok eğlenceli gelir ve oynanmaya devam edilir ama zaman geçtikçe bir şeylerin ters gittiği anlaşılır ve gerilim bu dakikadan sonra başlar. Emma Roberts'i American horror Story'de severek izlemiştim.

Fotoğraftan yanlış anlamayın :D

4▼ Morgan ( 16 Eylül'de Sinemalarda)

Bu film bana geçen seneki Lazarus Etkisi filmindeki gerilimi hissettirdi onda bir ölüyü diriltme olayından sonra olan değişim vardı ve fantastik güçler bu ise laboratuar ortamında yapılan bir insanımsı ilginç varlığın tıpkı Lazarus'daki gibi diğerlerini katletmesi.

Bu filmde beni mutlu eden 2 oyuncu var biri Game Of Thrones'un Ygritte'i (you know nothing Jon Snow :( ) biride benim için ayrı yeri olan The Witch filminde ( bu film hakkında bence yapıcaktım ama vazgeçtim nedense ) efsane oyunculuk sergilemiş Anya Taylor Joy bu kızın böyle bir rolde oynaması beni sevindirdi.

5▼The Girl on the Train / Trendeki Kız ( 7 Ekimde Sinemalar'da )

Trendeki kız kitabı çok konuşulmuştu ben okumadım ama çok merak etmiştim niye okumadım acaba ilginç. Kitabı çok incelemiştim alacaktım ama demek ki o kadar dalmışım ki alamadım sonra kitap film olacağı hakkında haberler çıkmıştı ve başrol Emily blunt.

Fragmanı beni etkiledi ve bir filmi hatırlattı o duyguyu hisettirdi. (Kayıp Kız) Rosamund Pike'nin oscarlık oyunculuğunu izlemediyseniz hemen izleyin filmde çok çok ilgi çekiciydi ve oda kitaptan uyarlamaydı. bu arada oscarı alamadı ben dert edinmiştim yine aklıma geldi :/0|1
12

Senin görüşün nedir?

Kızlar Ne Diyor 1

 • 2 ve 5 numara ne vakittir şöyle yeni sezona damga vuracak gerilim filmleri bekliyordum bu tavsiyeler harika oldu fragmanlarda etkileyici emeğine sağlık :)

  0|1
  0|0

Erkekler Ne Diyor 2

 • Emeğine sağlık. Filmlere bakacağım

  0|1
  0|0
 • Tavsiyeleriniz için teşekkür ederiz. Filmlere bakmaya çalışacağım :)

  0|1
  0|0
Yükleniyor...