Hayret Ederek İzleyeceğiniz Erotik Filmler

Geçen sene KızlarSoruyor'da 'Kesinlikle İzlenmesi Gereken Erotik Filmler' adlı bir bence yazmıştım. Erotik film nedir? İzlemek bize neler kazandırır, açıklamıştım ve film önerileri vermiştim.

Kesinlikle izlenmesi gereken erotik filmler

Bugün aykırı erotik filmleri topladım ve sizlerle paylaşmak istiyorum. Benim aşağıda yazacağım filmleri önermeme nedenim, herkese hitap etmemesi. Birkaç arkadaşıma önerdim ve kötü tepkiler aldım. Üstelik cinsel yönden deneyimsiz kişiler filmlere özenip yanlış davranışlarda bulunabilir.

Gözleri Tamamen Kapalı

Hayret Ederek İzleyeceğiniz Erotik Filmler

Ben bu filmi çok beğendim. Eşlerin aralarında gizli saklı olmamalı ve fantezilerini birbirlerine açıkça söylemeli. Film tabi ki karanlık insanları anlattığı için çok ilgi çekiyor. Ama müthiş sahneler vardı. Bazıları İllüminatiyi anlatan film dese de Stanley Kubrick harika bir film ortaya koymuş. Ama fazla hayvani güdüler içerdiğinden ahlak değerlerinize uymaya bilir. Tom Cruise ve Nicole Kidman'ın oyunculuğu ise harika.

Düşler, Tutkular ve Suçlar

Bertolucci'den daha iyi bir film beklerdim. En azından filmde siyaset işlenmeseydi daha iyiydi. Gençliğin hükümete baş kaldırısı çok yüzeysel anlatıldı. Bu arada film Fransa'nın 1968 yıllarını anlatıyor. İkiz kardeşlerin hayatına, üniversitede tanıştıkları Amerikalı genç giriyor. Film iki kardeşin sapkınlığa varan ilişkisini anlatmakta ve buna Amerikalı genç de dahil oluyor. Bir evde oynanan çılgın oyunlar ve kurallar...

Tavsiye etmiyorum.

Salo ya da Sodom'un 120 Günü

Aslında bu film, rahatsız edici filmler kategorisine girmektedir.

Olaylar 1944 yılında Nazi Almanya'sının kontrolünde Kuzey İtalya'da kurulmuş kısa ömürlü bir kukla devlet olan Faşist Salo Cumhuriyeti'nde geçer. Şehrin ileri gelen seçkinlerinden dört sefih 9 kız 9 da erkek 18 genç insanı yakalayıp bir şatoya kapatırlar. Beraberlerindeki 4 yaşlı fahişe ile birlikte bu genç kölelere bir dizi fiziksel, ruhsal ve cinsel işkence uygularlar.

Film çok korkunç ve iğrençti. Herkes kaldıramaz.

Sahibem

Beklentimin altında bir filmdi. Pek beğenmedim. Görsel olarak sahneler harika. Ama oyunculuk vasat. Zorlama bir filmdi.Bir insanın fantezisi varsa vardır. Sonucu aşka bağlıyorlar ya orda filmin tadı tuzu kaçıyor. Aşktan kastım sevişme klasik sevişmeye dönüyor. Bana ne anlatmaya çalışıyor film? BDSM'nin saçma bir şey olduğunu mu yani? Adı sahibe ama hiç de iyi işlenmemiş.

Eş Değiştirenler

İlk defa bir erotik filmi izlerken ağlamıştım....

Ve Mum Kokulu Kadınlar

Bir tane de Türk filmi koymak istiyorum. Bu filmde bir tane röntgenci adam var. Bir grup kadın ve onların hayatı anlatılıyor. Garip bir fillm beğenmedim. Hande Ataizi'yi çok sevdiğim için izlemiştim ama vasat bir film.

Bu benceyi yapma amacım bu filmleri izlemediyseniz daha iyi filmleri izlemeniz ve zaman kaybetmemeniz.

Hoşçakalın. :)


4|21
00
dobrakadınn KizlarSoruyor'da Editör
Editör kimdir?
  • Bu Bence, görüş paylaşımına kapalı!
Yükleniyor...