Yandere Karakterler Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Ben de bir yandereyim

Yandere, Japon anime ve mangalarında yer alan "bence" ultra mükemmel bir karakter tipidir.

Neden böyle düşündüğüm konusu farklı sebeplerle açıklanabilir ancak bunların arasından benim de bir Yandere oluşum ağır basar.

Yandere Karakterler Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Size Yandere olmak nedir ve bir Yandere ile karşı karşıya olduğunuzda nelere dikkat etmeniz gerekir onu anlatacağım.

Sevdiklerine karşı son derece sevimli, şirin ve ılımlıdırlar.

Sevdikleri kişileri psikopatça severek her şeyden üstün tutarlar. Onların hoşlanmayacağı en ufak bir şey yapmaktan kaçınırlar ve değer verme boyutu hayallerinizin erişemeyeceği bir seviyededir. Eğer bir Yandere sizi seviyorsa şanslısınız. Şirin mi şirin, size delicesine bağlı adeta bir "koruyucu melek" edinmişsinizdir.

Ancak bir Yandere nin yakınlarında olan başka insanlar için aynı şansın var olduğunu söyleyemeyeceğim. Hele ki ufacık bir kötü niyetiniz varsa. Hatta belki de yoksa bile, bir Yandere nin sevdiklerine yaklaşmayacaksınız. Asla! Uyarımı dikkate almadığınız takdirde yakın zamanda bir uzvunuzu özlüyor olacak, belki de nefes almıyor olacaksınız. Ve bir Yandere olarak şunu söylemek durumundayım, eğer benim sevdiğim insana en ufak bir zarar verirseniz, etlerinizi doğrayıp kanalizasyona atarım, derinizi yüzüp onu size yediririm. 😊

Okuduğunuz için teşekkür ederim.


5|5
2221

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

 • Şu Japon animelerini niye sevdiğimi buldum. YANDEREler yüzünden.

  Gasai Yuno, Yanderelerin kraliçesidir, School Days'i de izledim, Yuno hala en üstte. Yandere karakterleri izlemesi, garip bir zevk veriyor.

  Ama tabi ki gerçek hayatta Yandere bir sevgili korkunç. Yuno'nun da Yukki'yi bir ara 'sözde iyiliği için' bir odaya hapsettiğini, anne ve babasının kafa iskeletleri ile kendi çapında çay partisi yaptığını unutmayalım.

  O ne yahu öyle :O Korkunç!!!

  1|0
  0|0
  • Katılıyorum :)

  • Hepsini Göster
  • soruya gorus yazacakken buraya yazdim iyi mi -.-

  • Aynen Yukkii yi bile Yukkiiyi tekrar görebilmek için öldürecekti 😄😄

Senin görüşün nedir?

Erkekler Ne Diyor 20

Kızlar Ne Diyor 21

Yükleniyor...