Türk Şarkıcıların İstanbul'a Olan Aşkını Kanıtlayan 5 Şarkı

1) Sezen Aksu-Ah İstanbul

Listemin en başında hiç kuşkusuz Ah İstanbul geliyor. Sözünü ve bestesini yazarı Sezen Aksu, Ayrıca bu besteyi Kibariyedende dinleyebilrsiniz.


2) Yalın-İstanbul Benden Büyük

Söz ve müziği Hüseyin Yalın'a ait olan bu şarkıda çıktığı ilk günden başarıyı yakalamıştır.


3) Gripin/Emre Aydın-Sensiz İstanbula Düşmanım

Emre Aydın ve Gripin'in imza attığı Sensiz İstanbula Düşmanım 2006 yılında piyasaya sununduğu günden beri epeyce bir dillerde ve hafızalarda kaldı. Söz ve Müzik Haluk Kuruosman ve Emre Aydın


4) Duman-İstanbul

Duman gurubunun 2011 yılında bestelediği ve seslendirdiği İstanbul şarkısınıda unutmamak gerekiyor.

5) MFÖ- Bu Sabah Yağmur Var İstanbul'da

Listemin en eski şarkısı ise Mazhar Alanson Fuat Güner ve Özkan Uğur un 1984 yılında yazıp bestelediği Bu Sabah Yağmur Var İstanbul'da.


Naz A.


1|0
1320

En İyi Erkek Görüşü

  • Parasi olana istanbil dunyanin en guzel sehridir.. bunlar ist. Un keyfini surenler.. tabi oyle sarkilar yazarlar.. bilmemne yalisi nda icer jahvesini, yemegini denize sifir en iyi yerde yer.. altondaxson model araba, herkes sever gittigi yeree vs vs.. sabahin 5 inde yol kenarlarinda arac bekleyen binlerce insana sor bakalim ist. A ne diyecekler.. istanbula oyle bir kufur sallarlar ki.. zengine intsnbul harikadir. Etkiler... ama varlikli yasadiginda cok cok fsrkli keyifler alirsin ist dan.. o yuzden , yazarlar ama bu tarafli bir sevgidir bence.. ince ruhluluklarindan ziyade..

    1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün nedir?

Erkekler Ne Diyor 19

Kızlar Ne Diyor 12

Yükleniyor...