En Güzel Anime Kızları

Anime bir yaşam tarzıdır. Anime karakterleri ise çoğu zaman kendine çizimleriyle, kişilikleriyle, tavırlarıyla aşık eden ve belkide o animeyi o karakter üzerinden hatırlamızı sağlayan en önemli parçasıdır.

Bu, yazacağım ilk Bence'm ve aşağıda bana göre en güzel anime kızlarının bir listesini paylaşacağım.

0 ) Re-l Mayer (Ergo Proxy)En Güzel Anime Kızları

Evet yeri bazı sebeplerden dolayı tamamen ayrı olduğu için sıralamada sıfırıncı sırayı alan bir karakter. Sade ve kendine has makyajı, havalı tavırları ve sahip olduğu silah kullanma yeteneği onun bambaşka bir yere sahip olmasını sağlıyor bende.

1 ) Sena Kashiwazaki (Boku wa Tomodachi ga Sukunai)

Onu anlatmaya kelimeler yetmez. Kendime waifu olarak belirlediğim tek karakter. İnanılmaz güzellikteki sarı saçları, masmavi gözleri, o kendine has tatlı bir hava katan saç tokası ve oyunlara olan düşkünlüğüyle en gözdelerden biri.

2 ) Rias Gremory (High School DxD)

Diğer bir sanat eseri. Yerlere kadar uzanan kıpkızıl saçları, mükemmel fiziği, tatlı bakışları ve inanılmaz süper güçleri ile son derece büyüleyici.

3 ) Akeno Himejima (High School DxD)

Öncekiyle aynı animeden ve onunla yarışabilecek tek karakter. En dikkat çekici özelliği kendine özel saç bağlama şekli. O upuzun siyah saçlarını sade ama çok iyi biçimde yakışan sarı bir kuşak ile bağlaması... Bu onu kişiliyle de beraber inanılmaz tatlı ve güzel kılıyor.

4 ) Nagisa Furukawa (Clannad)

Animesinin yapıldığı stüdyonun kendine has çizim tarzı nedeniyle güzelliği ile olmasa da tatlılığı ile ön plana çıkan bir karakter. Tiplemesiyle birlikte ''Dango Daikazoku'' isimli bir şarkıyı söylerken sizi şeker hastası yapma ihtimali çok yüksek.

5 ) Revy (Black Lagoon)

Geldik listenin en sert karakterine. Bu özelliği onu en badass kız karakterlerden biri yapıyor. 2 eliyle birden silah kullanma becerisiyle kendine hayran bırakmakla beraber çoğunlukla cool ve sert tavırlarıyla kafasına estiğini yapması, gönüllerdeki yerini unutulmaz hale getiriyor.

6 ) Taiga Aisaka (Toradora)

Diğer bir tatlılık abidesi daha. Ama hemen sarılmaya kalkmayın çünkü bu küçük tsunderemizin eli çok serttir. Zaten o yüzden tsundere ya. Size karşı tavırlarının değişmesi için bayağı uğraşmanız gerek. Tsundereliğin doğası bu ne yapalım. Boyununda çok kısa olması bir başka tatlılık artırıcı unsur.

7 ) Mashiro Shiina (Sakurasou no Pet no Kanojo)

Geldik listemizin son kızına. Ama en sonda diye en az beğendiğim karakter sanmayın. Bu liste yarı sıralı yarı sırasız. Karışık yani biraz. Neyse karakterimize dönelim. Bu ise bir kuuderedir yani duygusuz bir yüz ifadesi vardır sürekli. Ama onu güzel ve tatlı kılan özelliğide budur. Yine tabiki sarı saçlarıyla ön plana çıkar benim için. Tiplemesi ise apayrı bir çekicilik unsuru.

Okuduğunuz için teşekkür ederim. Tüm harem burada olmasa da sadece şöyle bir düşününce aklıma gelenleri yazdım. Onlar ''en''ler. Yazamadığım karakterlerden özür diliyorum burdan :D


6|0
2230

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

  • one piece Nami de olaydı içlerinde liste tam olacaktı :D

    0|0
    0|0

Senin görüşün nedir?

Kızlar Ne Diyor 21

Erkekler Ne Diyor 29

Yükleniyor...