Duruma göre dinlenilecek müzik türleri !

Merhaba arkadaşlar bu hesabım da ki ilk bencemi paylaşmaktan mutluluk duyuyorum :) Direk konuya gireyim :)

Şimdi bildiğiniz üzere ülkemizde bir çok insanın işsel sorunları çektiği aşk acılarını vs şeylerden dolayı sarıldığı tek şey var nedir o ? Dertli Müzik Artık bizim insanların tabiri ile damar şarkı isyan şarkıları vs olarak geçiyor.

Arkadaşlar derdiniz varken bu tür müzikler sizi sadece isyana sürükler veya depresyona sokar insan mutsuzken neden mutsuzluk veren şarkı dinler hala anlamış değilim . Bazıları derki bizi anlatıyor ya tamam olabilir de sizin derdinizi anan şarkı sizi ne kadar zamanda toparlar süreki dert dert nereye kadar değil mi ?

Böyle zamanlarda dinlediğim çok şarkım var tür yabancı ama çok katkısı oluyor % 200 kadar bir motive ve hedeflerinize gitmeniz konusunda sizi teşvik eden bir ilham gibi bir şey diyeyim . Şunları böyle sıralayayım siz bu türde her müzik dinleye bilirsiniz hareketli olsun yeter.

Müzikleri hoşta olsa klipleri izlemenizi tavsiye etmem :)
vs şeyler işte :)

Birde çok kalabalık ortamlarda bulunan günü yorgunluğunu atmak istiyen bu yüzden film vs şeyler izlemek istiyen rahatlatıcı müzik dinlemek isteyen insanlar var onlarada biraz daha sakin müzikler gerekli kafaları biraz dağılsın biraz uykuları gelsin diye siz anladınız onu :)

Bu kişiler içinde uygun müzikleri sıralayacağım :)
Bunlar sizi öyle üzeceğini sanmıyorum sadece biraz rahatlatır geçmişi hatırlatır kendinize getirir.

Umarım faydalı olmuşumdur :) Uygulayın mutlaka etkisini göreceksiniz. Bunlar ise benim geçmişte yazdığım ve amatörce söylediğim şiirler bunlarıda görüşlerinizde veya pmden değerlendirmenizi belirtebilirsiniz :)

https://www.youtube.com/watch?v=7WuArOwutUU

https://www.youtube.com/watch?v=V-ERmsVgenc

https://www.youtube.com/watch?v=-2rYfyTC0vI

İyi eğlenceler :)


2|0
21

Senin görüşün nedir?

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...