Yeşilçamın Unutulmaz Replikleri

Yeşilçamın hayatımızda büyük bir yeri vardır. Genellikle aklımıza gün içinde replikleriyle gelirler. İşte o replikleri sizler için derledim. Umarım beğenirsiniz.

● Müslüm Gürses'in bu repliğini halen anlamış değilim. Yeşilçamın Unutulmaz Replikleri

● Başrolünü Kemal Sunal, Adile Naşit ve Şener Şen'in paylaştığı Kibar Feyzo sinema filminden bir replik.

● Başrolünde Kadir İnanır'ın rol aldığı Ceza isimli sinema filmi. Profesör olmaktan vazgeçip kendini kardeşi için feda eden adam gibi adam!

● Hababam Sınıfı, başrolünü Kemal Sunal, Münir Özkul, Şener Şen ve Adile Naşit gibi usta oyuncuların rol aldığı unutulmaz bir sinema filmi. Hababam Sınıfına gelenler arkadaslari icin harac bile keser.

● Neşeli Günler'in sallama Ziya'sı bütün meşhurlar kendi sattığı jilet ile tıraş oluyormuuş. Üstelik jiletleri denemekte bedava, hemde para vermeden.

● Selvi Boylum Al Yazmalım Kadir İnanır ve Türkan Şoray'ın başrolde olduğu unutulmazlar arasında. Sevgi neydi? Sevgi emekti, sevgi iyilikti, dostluktu... her izlediğimde gözlerim dolar.

● Tosun Paşa filminden bir unutulmaz replik daha 'tutmayın küçük enişteyi'...

Mobilden girdiğin için zor bir bence oldu. Yazım hatalarıma dikkat etmeye çalıştım fakat gözümden kaçmış olabilir. Hatam var ise affola. Başka bir bencemde görüşmek üzere kendinize hoş bakın.

#Yeşilçam


1|0
02

Senin görüşün nedir?

Kızlar Ne Diyor 0

Kendi cinsiyetinde ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...