En Sevdiğim K-pop Grupları

1-BigbangEn sevdiğim k-pop grupları

2006'da çıkış yapmış hip-hop ve r&b türünde şarkıları olan bir grup.Onlar için k-pop efsanesi diyorlar.Fanı olduğum tek gruptur.Şarkılarını mutlaka dinlemelisiniz ve tabi ki müzik videolarınıda izlemelisiniz.Çok kaliteliler,aralarındaki uyum süper.

En sevdiğim şarkıları ;


2-2ne1

En sevdiğim kız gruplarındandır. Çok güçlü bir havaları var tarzlarını çok beğeniyorum. Onlar da hip-hop ve r&b türünde şarkılar söylüyorlar. Çok cool ablalar. Sandara park biasımdır(kadın yaşlanmıyor ya)Bom'un sesini solo olarak sevmesemde grubun içinde parlıyor, nedenini ben de bilmiyorum. Cl'in rap'i ve Minzy'nin dansı ayrı bir olay zaten.(Cl,psy'nin daddy şarkısına eşlik eden kız bu arada)

3-Sistar

Korenin en seksi kız grubu ve bence de öyleler. Şarkılarda Hyorin'in aşırı öne çıkmasından hiç hoşlanmasamda şarkılar yine de güzel oluyo beğeniyorum.Soyou(bomba bir vücuda sahip)biasım sesini çok seviyorum.

4-Exo

Exo 2013'te çıkış yapmasına rağmen neredeyse bigbangle aynı seviyede bir grup. Tarzları pek bana uymuyor fakat bazı şarkıları var, süper. Gruptan birkaç kişi ayrıldı şu an 9 kişiler. Gruptakilerin Maşallahı var.Hepsi çok yakışıklı bias seçmek çok zor ama D.O favorim kesinlike. Chenin sesine bitiyorum(tipine de)chanyeol kas yapmış o da bu aralar gözüme girdi. Sehun dehşet bir şey zaten(Mirranda kerr çocuğun fanı daha ne olsun yani)

5-2 pm

Bir grupta herkesin mi kası olur(günaha davet ediyorlar resmen) JYP bu çocuklara fazla değer vermiyor, üzülüyorum. Eskiden baya bir popülaritesi varmış grubun. Tabi şimdi de popülerler ama eskisi gibi değil. Gerçekten güzel şarkıları ve dans şovları var dinlemelisiniz. Biasım wooyoung <3

Bu grup tatlılıkta bir numara, şarkıları çok şeker. Biasım Jung Eun Ji grubun ana vokali, sesi çok güzel.

7-Exid

Erkeklerde Bigbang'in uyumunu ne kadar çok seviyorsam kızlarda da Exid'nin uyumuna bayılıyorum. 2015'te ski şarkılarının yeniden ortaya çıkıp büyük bir popülarite kazanmasıyla kız grupları arasında yerlerini sağlamlaştırdılar. Biasım L.E rap'i çok hoşuma gidiyor.

8-Leessang

İki kişilik bir grup. Aslında bu grup k-pop'a değilde hip-hop'a giriyor. Çok seviyorum şarkılarını eklemesem olmazdı. Kang gay biasım :)

9-İkon

2015'Te çıkış yapan,yeni,çaylak bir grup (buna rağmen büyük bir fandomlarıda var) Uyumları çok güzel beğendim. Şarkıları çok hoş.Biasım tabiki de Bobby,böyle bir şekerlik olamaz rap'i de süper

10-Turbo

1995'te çok popüler olan bir grupmuş.Bu grup aslında ilk çıktığında fotoğraftaki adamla(turuncu giyen)faaliyet göstermeye başlamış fakat bazı sorunlar nedeniyle gruptan ayrılmış. Kookiemde(siyah-yeşil giyen)gruba yeni brini almış(Mickey) 4 yıl falan Mickeyle de grup faaliyetlerini sürdürmeye devam etmiş. Eski şarkılarını çok beğeniyorum.

Şimdi ise grup üç kişi olarak geri döndü.

Geri dönüş şarkıları :)


0|0
11

Senin görüşün nedir?

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 1

  • bigbang ve ikon ^^
    kısaca YG family diyorum :D

    1|0
    0|0
Yükleniyor...