Yılbaşı Gecesi İzleyebileceğiniz 5 Film

Merhaba Kızlar Soruyor ailesi.

Bu gece kimimiz dışarıda, kimimiz evlerinde yeni bir yıla merhaba diyecek. Ben de evde oturanlardan olacağım. Sizlere izleyebileceğiniz bir kaç film önermek istiyorum. Bu filmler yeni olmasa da, bu geceyi atlatmak için idealler.

Evde Tek Başına

Bu filmi anlatmama gerek var mı bilmiyorum. Ben yine de bahsetmek istiyorum sizlere. Başrolünde Macaulay Culkin'in oynadığı filmde, ailesinin tatil telaşıyla evde unuttuğu afacan ve evlerine dadanan hırsızların birbirinden komik maceralarını anlatıyor.

Yılbaşı Gecesi İzleyebileceğiniz 5 Film

Elf

Will Ferrel'ın mükemmel filmlerinden birisi daha.

Bad Santa

Soygun planı Noel'e denk gelirse ne olur? Soygun planlarını gerçekleştirmek için Noel Baba kılığına giren iki hırsızın komedi dolu anlarını izlemelisiniz.

Nightmare Before Christmas

Halloweentown isimli bir kasabadayız bu kez. Kabuslarla süslü bir rüya misalidir bu kasaba. Karakterler bir garip. Hikaye ondan da garip. Tim Burton imzalı bir baş yapıt.

Makas Eller / Edward Scissorhands

Bu gece Tim Burton'dan 2 film var menümüzde. Makas Eller, izlemekten asla sıkılmayacağım karamsar bir film. Mükemmelliğin her zaman göze güzel gelmediğini anlatıyor. Zaten başrolünde Johnny Depp var. Bu film izlenmez mi?


0|0
31
SinirliBiber KizlarSoruyor'da Editör
Editör kimdir?

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

  • Evde tek basına zaten banko :D

    0|1
    0|0

Senin görüşün nedir?

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...