Vizyonda Komedi: Komedi Türünde En Yeni Vizyon Filmleri

Komedi deyince iki yapım dikkatleri üstüne çekiyor.

Ali Baba ve 7 Cüceler bugün itibari ile vizyona girdi.

Malumunuz bir Cem Yılmaz işi komedi. Bundan önceki Pek Yakında'ya beklentiyi karşılamadı olmamış bu diyenler oldu. Haksızlık ediyorsununuz diyenler oldu tartışılır ama ben sevmiştim. İnşallah bu filmde gülmekten ölürüz.

VİZYONDA KOMEDİ

Kısaca Ali Şenay ve kayınbiraderi İlber, bahçe süsü olarak cüceler tasarlayıp satan iki "iş adamıdır." İç pazardaki girişimlerinde başarısız olup, Şenay Cüccaciye markası atında kurumsallaşıp yurt dışına açılmak isteyen ikili, soluğu Sofya'da düzenlenen bir bahçe fuarında alırlar. Tamamen tesadüf bir yanlış anlaşılma sonucu büyük mafya lideri Boris Mancov'un adamlarına bulaşan Şenay ve İlber, kendilerini kedi-fare oyununu andıran bir insan avının göbeğinde bulurlar! Karşılarına çıkan Tayanç Pakça, Veronika ve Kenan Memedov gibi nev-i şahsına münhasır karakterlerle maceraları da renklenecektir...

Oyuncu ve komedyen Cem Yılmaz filmografisinin hem yazıp hem yönettiği 4. film olma özelliğindeki Ali Baba ve 7 Cüceler'de seyirciyi yine ilginç bir hikaye bekliyor. Filmin oyuncu kadrosunda Yılmaz'a Zafer Algöz, Yosi Mizrahi, Bahtiyar Engin, Çetin Altay, Irina Ivkina eşlik ediyor.

Ali Baba ve 7 Cücesini hafta sonu görürüz artık :)

Bir diğer yapım özellikle ilk filminin yaptığı hasılatla dikkatleri üzerine çeken Düğün Dernek 2 Sünnet!

Ben ilk filme bayılmıştım çok gülmüştüm. Komedi olunca ölçek gülmek mi oluyor bir sormak lazım ama oyunculuk bence süperdi.

Ahmet Kural ve Murat Cemcir’i İşler Güçler ve Kardeş Payı’nda çok başarılılardı. Her ne kadar diziler yalan olsa da. Ölçeğimiz gülmekse bu işlere ne oldu diye de sormak lazım. 4 Aralıkta vizyona girecek ama şimdiden fragman bile rekora koşuyor heyecanla bekliyorum. İsmail oğlunun düğününü yaptı bakalım torunun sünneti nasıl olucak?

İyi hafta sonları dilerim.0|0
11

Senin görüşün nedir?

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...