Gelmiş Geçmiş En Başarılı Çocuk Oyuncular

Gelmiş geçmiş en başarılı çocuk oyuncular

Bunun doğruluğu üzerine bir tartışmaya girmeksizin, bugüne kadar hafızalarımıza kazınmış küçük oyuncuları derlediğim bir bence hazırladım. Sinema hayatın bir parçası ve çocuklar da bu hayatın neşesi. Keyifle okumanız dileğle ..

Zeynep Değirmencioğlu

Yeterli ilgiyi göremediğini düşündüğüm bu buz kraliçesinin oyunculuk geçmişi çok eskiye dayanıyor. İlk filmi 'Papatya' da henüz iki yaşındaymış.

Kahraman Kıral

Gelmiş geçmiş en başarılı çocuk oyuncular

Burada halit akçatepe'ye benzememiş mi? Ertem Eğilmez'in dehasını ortaya koyan "Canım Kardeşim" filmiyle akıllarımıza kazınsa da, ben onun kuduz filmindeki başarısını daha iyi buluyorum.

Orhan Gencebay, Cüneyt Arkın, Kemal Sunal gibi bir çok aktörlerle önemli rollerde oynadı. Küçük bir adam edası ve daha 15 'ni bulmadan kendisini bulan karizmasıyla beyaz perdenin sevdiği bir isim olduğu belli.

Önder Tekin (Hüdaverdi)

Sırf tipini tatlığı için bile izlenilir. Zekice espirileri, gırgır dergisinden fırlamış bir karikatür tipleme, şapşik yetişkin arkadaşlar. Daha ne isteriz?

Şenol Coşkun ( Zıpçıktı Cafer )

Akıllara zarar, evlerden ırak bir çocuk. Bilmeyen vardır mutlaka ama çevrenize bakının komşularınızda kedilere eziyet eden, her yere zarar veren bir cafer vardır. Bir çocuğun gülmeden , tutuk hareketlerle ruhsuzca oynayabilmesi , seri katil hayranı bu çocuğun psikopatlığına inandırdı açıkçası. Papyonunun şapşallığını yerim ben bunun :)

Elif Ceren Balıkçı

Çocuk dizilerin aranan hırçın kızı. "Kayıp Prenses"te tatlı bir cadıyken, Merhamet'te hırçın hırslı bir Özgü Namal minyatürü oldu. Umarım bu işin peşini Bırakmaz, doğuştan yetenekli .

Özgür Ege Nalcı

Şşirinliği yüzünden mi bu kadar çok ilgi gördü, yoksa yeteneği var mı emin olamadığım bu tatlılık abidesinin neredeyse yer almadığı dizi kalmadı. En çok ses getiren "20 Dakika, Muhteşem Yüzyıl, Şubat, Aramızda Kalmasın" gibi güçlü yapımlarda gördük.

Üstüne üstlük reklam serisi kampanyasında Beyazıt Öztürk ve Erdal Özyağcılar'la başrolü paylaştı. Bana Zeki Alasya - Metin Akpınar'ın "Nerenden Çıktı Bu Velet?" isimli filmlerindeki küçük oyuncu olan Murad Koçyiğit 'i hatırlatıyor.

Ataberk Mutlu

Böyle çocuğum olsun daha ne isterim ki? Allah ailesine bağışlasın. Daha 3-4 yaşlarında, okuma yazma bilmezken, senaryoyu ailen okusun, ezberle ve anlamını belki de bilmediğin duyguları seyirciye geçir.

Bence çok zeki bir çocuk, sevimliliğini anlatmama gerek yok heralde. Büyü ve kocaman kalbine yakışır bir aktör ol çocuk.


0|0
31

En İyi Erkek Görüşü

 • İyi olmuş yabancı versiyonunuda yaparmısın :D

  0|0
  0|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün nedir?

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Kızlar Ne Diyor 2

 • Güzel paylasım

  0|0
  0|0
 • Sadece zeynep degisrmencioglu ve ataberk mutluyu biliyorum maalesef:( eline saglik

  0|0
  0|0
Yükleniyor...