Önerdiğim Filmler


Size bu Bence'mde beğendiğim, izlediğim filmlerle KARIŞIK bir liste yapacağım. Böylece ortak beğendiklerimiz varsa zevklerimizin uyuştuğunu anlayacaksınız ve izlemediklerinizide buna göre izlemeye karar verebileceksiniz.

Çok popüler olmuş artık her 10 kişiden 9 unun izlemese bile adını bildiği filmleri geçiyorum.

THE EXPENDABLES ( CEHENNEM MELEKLERİ)

Önerdiğim Filmler

Aksiyon'u bol bir film olduğunu söylememe gerek yok heralde yüzleri tanıyorsunuzdur. Aksiyon filmlerinin vazgeçilmezleri, heralde bir nicolas cage yoktur oda kastan kaybediyor :) Filmde sylvester stallone ve ekibi tehlikeli işleri çözmek için çalışıyor. Aksiyon severler için güzel bir film ve işin iyi tarafı bu bir seri filmi.3 Film çekilmiş 2016 da da 4.bölümün çıkacağı yazıyor.

AVATAR

Önerdiğim Filmler

Bu filmi eklememin nedeni benim bu filmi çok geç izlemem.Filme ön yargılıydım animasyon filmleri gibi düşünürdüm ama filmin hikayesi başkaymış ve izlemeye değiyor. Eğer hala izlemediyseniz kesinlikle öneririm. Bu bir klasik.

PAIN & GAIN (ZOR KAZANÇ)

Önerdiğim Filmler

Fitness severler için de iyi bir motivasyon kaynağı olabilecek film. Biraz kara komedi var :) Bu iki kaslı arkadaş, kaslarına şükretmeyip kolay yoldan para kazanmaya yöneliyorlar. Nasıl bir yere geldiklerini izledikten sonra görürsünüz artık, gerçek bir hikayeymiş.

GRAVITY (YER ÇEKİMİ)

Önerdiğim Filmler

Bu filmi şiddetle öneriyorum. Sinema da izleseniz, çıktıktan sonra yere attığınız her adımda ağırlığınızı her gramına kadar hissedeceğinizin garantisini verebilecekken bile evde izlediğinizde dahi bittikten sonra filme kendinizi o kadar kaptırıyor olcaksınız ki yer çekimini hissediceksiniz :) ben çok hayran kalmıştım, ilgi alanınıza giriyorsa mutlaka izleyin.

GLADIATOR

Önerdiğim Filmler

Film aslında aksiyonla birlikte çok duygu da yüklü bir film dolayısıyla çok güzel bir film çıkmış ortaya. Russel Crowe intikamını acı alıyor. Bu filmde aslında çok bilinirmiş ama ben geç izledim yine.

DISTRICT 9 (Yasak Bölge 9)

Önerdiğim Filmler

Uzaylıların, insanlar tarafından anlaşılmaya çalışılmasını konu alan bir film.Spoiler vermemek için çok anlatmakta istemiyorum ama güzel film ya :) Uzaylılar , yetim rolündeyken. Acıma yetime döner ... ... olayına dönebilecek :)

In Time (Zamana Karşı)

Önerdiğim Filmler

Her film yalan bu gerçek. Bunu izleyin diyorum başka bir şey demiyorum beğenmezseniz de bidaha film milm önermem kimseye o kadar diyorum. Tek kelimeyle hayvan gibi şiii yapıyorsunuz un film versiyonu.

ARMAGEDDON

Önerdiğim Filmler

Uzay ve aksiyon en sevdiğim birleşimlerden biri macerada var tabi işin içinde. Uzayda sondaj olur mu demeyin yaptılar olacak. Yine süper filmlerden biri.

Size 50 tane film önerebilirim ama şimdi gerek yok tabi o kadarına.Bunlardan daha çok sevipte aklıma gelmeyen filmlerde olabilir.

İyi Seyirler :)

@theArawn


2|0
22

En İyi Kız Görüşü

 • Aralarindan bazilari gercekten severek izledigim kaliteli filmler. Begendim. Fakat genelde hep ayni tarz filmleri koymussun biraz cesitlilik olsaydi daha hos olabilirdi. Tebrikler. Bence paylasmaya devam et.

  0|0
  0|0

En İyi Erkek Görüşü

 • pain and gain hariç hepsi çok güzel film... pain and gain tamamen hayatımın yaklaşık 2 saatini çalmış ve boşa geçirtmiş bir filmdir..

  0|0
  0|0
  • doğru diğerlerine göre daha aşağılarda olduğu kesin. fitness ile uğraşanlara motivasyon olabilicek diye ekledim

Benzer Benceler

Senin görüşün nedir?

Kızlar Ne Diyor 1

 • Emeğine sağlık

  0|0
  0|0

Erkekler Ne Diyor 1

 • Bir ara izlerim. Guzel...

  0|0
  0|0
Yükleniyor...