Duyabileceğiniz En Garip Türkçe Şarkılardan Seçmeler

Bence'me güzel bir söz ile başlamak istiyorum.

"Kendinizi beğenmezseniz, sizi kim beğenir ki?Özgüven ve başarının sırrı budur"

Youtube'da dolaşırken kayboldum. Kendimi 80 ve 90'lı yılların garip şarkıları arasında buluverdim. Bunları sizlerle paylaşmak istiyorum. Şu an yapılan müzikler ve şarkılarla karşılaştırdığınızda oldukça garip geliyor kulaklarınıza. Tabi o zamanlar öyle değildi. Keyifle dinliyorduk. İyi dinlemeler.

Yıllardır baba olma özlemi ile yanan Barbaros abi, baba olamayacağını anlayınca sonunda sanırım bu şarkıyı yapmaya karar verdi.

Bu şarkıyı, amacını asla anlayamadım. Rüya güzel kadınmış hakikaten. Ama söyleyeni bir türlü anımsayamadım.

Bu kardeşleri asla komik bulamadım. Bir türlü rahmetli babalarının tadını yakalayamadılar. Şarkı da zaten müzik olarak alıntıydı. Orjinali çok daha kaliteli bir şarkıydı.

Çocukluğumun en komik grubuydu bu 3 adam. Sonra Erol Köse fazlasıyla ünlü olup aralarından sıyrıldı. Diğer ikisi ise en son İzmir'de sahneye çıkıyorlardı.

Sanırım bu grup rap meraklısı idi. İsimlerinden belli. Aslında parçanın teması çok mantıklı olsa da şu an dinlediğimde çok saçma gelen şarkılardan birisidir.

Erol Köse'nin Komedi Dans Üçlüsü'nden ayrılmasından sonra yapmış olduğu bir parçaydı. Kendisine seksi dansözlerimizden Sibel de eşlik etmişti.

Böyle şeylerle karşılaşınca hem anılarım canlanıyor hem de garip bir duyguyla kaplanıyor her yanım. Umarım parçaları ve klipleri sonuna kadar izlediniz. Benimle yaşıt olanlar ne demek istediğimi anlayacaklardır. Zaman ayırdığınız için teşekkür ederim.

Duyabileceğiniz en garip Türkçe şarkılardan seçmeler.


3|0
62
SinirliBiber KizlarSoruyor'da Editör
Editör kimdir?

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

  • Suheyl behzat komik degil kabul. muzik alinti kabul. ki turkce popta calinti alinti olmayan sarki yok. ama sozler cidden her sesi guzel olanin kendini sarkici yapmaya calisanlar ignelenmis gayet guzel

    0|1
    0|0

Senin görüşün nedir?

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...