Etkileyici Anime Cosplayleri

Bildiğiniz gibi aklınaza gelebilecek her türlü anime, film ve oyun karakterini canlandırabileceğiniz bir performans sanatı olan cosplay, Türkiye'de de son yıllarda hızla yayılıyor.

Özellikle üniversite toplulukları başta olmak üzere çeşitli aktiviteler, köstüm partileri ve workshoplarda kendini gösteren bu zahmetli ve ilginç hobi dünya genelinde de inanılmaz canlandırmalara tanık olmuş.

Etkileyici Anime Cosplayleri

Bu bencede de sizler için bir kaçı derlendi. Favori karakterinizin cosplayini görüş olarak bildirip katkı sağlayabilirsiniz. Onna hizmette sınır tanımaz, buyrun KS halkı..

  • Akame ga Kill - Esdeath

İnsanı dumura uğratan güzellikteki ruh hastası hatun Esdeath'in cosplayi de efsane olmuş. Tam da kız milleti olarak topluca kendimizi eheh anca çizersiniz böyle zaten gerçekte o göğüsler falan komple silikon olur :') diye avuturken BUNA NE GEREK VARDI ŞİMDİ dedirtiyor. Sonu:))benzemesin:)):)ne:)diyelim:):)) #RIP

  • One piece - Sabo

Bakarken mavi ekran verdiğim favori cosplaylerden biridir. Hey maşallah diyoruz sayın okuyucu. Sıradakine geçebilirsin, ben biraz daha kalıcam burada..

  • Bakemonogatari - Senjougahara Hitagi

Araragi Koyomi adlı bir gencin anormal insanlarla olan karşılaşmalarını konu alan 2009 çıkışlı animedeki Senjoughara karakterini canlandıran bu ablanın kırtasiye masrafları dışında bir sıkıntısı yok. Kostümdeki detaylara ve mor saça hayran kaldık.

  • Pokemon - Roket Takımı

Jesse, James ve Meowth isimli lavuk bir pokemondan oluşan çocukluğumuzun derin yarası roket takımı, evet. Cosplay olarak gerekli iticiliği bünyede toplayıp başarılı bir sunum yapmışlar. Tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

  • Tokyo Ghoul - Uta

Özellikle göz makyajıyla beni benden alan bir başkalaşım örneği. O zalım oturuşu saçmalığına fazla takılmadan devam edelim. Japonyanın medeniyeti, hoşgörüsü bir başka azizim.. Buralada böyle oturtamazsın bu çocuğu sokak ortasında, taşlar mahalleli bunu.

  • Witchblade - Masane Amaha

Her ne kadar sıralama odaklı bir liste olmasa da, cosplayi orjinalinden daha efsane olan bu kızıl hatunu listenin zirvesine taşıyorum müsaadenizle. (ağlama Esdeath..) Saç, makyaj neyse de kostüme ayrı bir bence hazırlamak gerekir. Önünde saygıyla eğilip devam ediyoruz..

  • Vampire Knight - Zero

Sence de 2 boyutlu bir çizgi-adam için fazla karizmatiksin değil misin Zero? Efendi adam yerine piç tercih eden zaatımı fazlasıyla memnun eden, dertli geçmişine rağmen otoriter ve sert duruşunu korumasıyla gönlüme taht kur. .. . öhömm.. evet... neyse cosplay diyoduk, başarılı olmuş.

  • Death Note - Ryuk

Fazla söze gerek yok apartman yönetimi izin verse evde shinigami beslemeyi düşünecek okuyucularımıza 3 kasa elmayla beraber veriyoruz bu cosplayer beyfendiyi. P.S:Tuvalet eğitimi ve aşıları tamdır.


5|4
2145

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün nedir?

Erkekler Ne Diyor 44

Kızlar Ne Diyor 20

Yükleniyor...