87. Akademi Ödülleri (Oscar) Sonuçları

Evet bildiğiniz üzere 23.02.15 03:45'de başlayan Oscar töreni mükemmel bir geceye damgasını vurdu. 87. Akademi Ödülleri sahibini buldu ve benim bütün istediğim kişiler ödüllerini aldı.

87. Akademi Ödülleri (Oscar)


BIRDMAN
"Yılın En İyi Film" ödülünü aldı ve hak ettiğini düşünüyorum. Konusu ve oyuncuları her şeyi ile mükemmel bir film.


EN İYİ YÖNETMEN

Alejandro G. Inarrutu (Birdman)

Tabiiki de Inarrutu bebeğim kazandı. Adam bütün başarısını her filmde belli ediyor ve sonuna kadar bunu da hak ettiğini düşünüyorum.


EN İYİ ERKEK OYUNCU

Eddie Redmayne (The Theory of Everything)

Film mükemmel ve etkileyici bir film. Ünlü İngiliz fizikçi ve bilimadamı Stephen Hawking'in kariyerinin ilk yıllarına, fizikselkapasitesini giderek düşüren ALS hastalığının aşamalarına ve ilk eşi Jane Wilde ile ilişkisine odaklanan Her Şeyin Teorisi filmi kesinlikle izlenesi bir film ve Eddie bu ödülü sonuna kadar hak etti bence.


EN İYİ KADIN OYUNCU

Julianne Moore (Still Alice)

Neil Patrick Harris' in mükemmel komik sunumu ile güzel bir gece oldu.

Umarım tekrarını izleme şansınız olur izlemeyenler. Izleyenler de umarım keyif almıştır.

Size izlenebilecek bir sürü film çıktı. Ben sırayla Büyük Budapeşte Oteli, Birdman, The Theory of Everything, The Imitation Game, Boyhood ve Whiplash hepsini izleyeceğim. Bazıları ikinci kez olucak ama olsun değer!

Teşekkürler. :)


1|0
1029

En İyi Erkek Görüşü

 • Eddie Redmayne öyle bir oyunculuk sergiledi ki ben bir ara acaba gerçekten Stephen Hawking mi oynuyor diye kendime soramadan edemedim.
  Bu ödülü gerçekten hakketti.

  4|1
  0|0

En İyi Kız Görüşü

 • Benim tek şikayetçi olduğum Ida. Leviathan ya da Relatos Salvajes kazanmalıydı diye düşünüyorum. Gönlüm tabii ki Damián Szifrón ve Ricardo Darín'den yanaydı.

  1|0
  0|0

Senin görüşün nedir?

Erkekler Ne Diyor 28

Kızlar Ne Diyor 9

Yükleniyor... ;