Kafa Yapan 10 Tane "10 Saat" Şarkısı

Merhaba arkadaşlar bugün çoğu kişinin bildiği şarkı tipinden bahsedeceğim. Özellikle yabancılarda bu çok yaygın tabii. Bu şarkılar 10 saat oluyor. Tabii ki orjinal versiyonlarını (mesela 3 dakikalık) bulabilirsiniz ama 10 saat kafa yapıyor. Sizle bazılarını paylşamak istedim ben de.

1- FABULOUS! Pewdiepie Song


Bunu 2 saat dinledim. Dinledikten sonra başım falan döndü, çoğu kişi zaten en fazla 2 saat dayanabilir, değil mi? Neyse yine de güzel bir şarkı.

2- Nom Nom Nom Song


Bu fazla rahatsız edici değil. 2,5 saat falan dinledim bunu da. Yalnız bu dinlediklerimi de bir şeyle uğraşırken dinliyorum. İşsiz gibi açıp saatlerce sadece bunu dinlemiyorum. Allah o duruma düşürmesin.

3- Windows Error Remix Song


Maalesef bu çok rahatsız edici olduğundan 15 dakika zar zor dayanabildim. Yine de dinleyen dinliyor, yorumlarda yazıyor zaten çoğu kişi saatlerce dinlemiş. Neyse en azından sadece ben işsiz değilim.

4- Chicken Song


Bu çok güzel. Bayağı dinledim bunu da ama dinlerken bilgisayar çok ısındığı için kapandı. Galiba 2 saat dinledim en fazla. Bilgisayar kapanmasaydı belki 3-4 saat dinleyebilirdim.

5- EVERYBODY DO THE FLOP (asdfmovie Song)


Bunun şarkısından çok klibini beğendim. Şarkı da fena ama. Ne kadar dinlediğimi hatırlamıyorum maalesef.

6- Pikachu Song


Bu çok tatlı. Bayağı dinleyebilirsiniz bunu da. Kafa yapıyor bu da hepsi gibi. Pika pika!

7- He-Man HEYEAYEA Song


Bu da benden He-Man seven arkadaşlara gelsin. He-Man'den soğuyabilirsiniz yalnız bunu dinledikten sonra. Riske alırsanız dinleyin, ne diyeyim.

8- MINE TURTLE (asdfmovie Song)


Bunun da klibi çok güzel, şarkı gibi. Ne kadar dinlediğimi bilmiyorum ama çok tatlı olduğu kesin.

9- Troll Song


Bol bol "hohoho" duyabileceğiniz şarkı. Noel Baba'yı özleyenlere gelsin.

10. VE BONUS: Nyan Cat Song


Muhtemelen listemizin en kafa yapan şarkısı. Öyle ki bana kendini 5-6 saat dinlettirdi. Kapattığınızda "Bu nasıl dünya? Bura nere?" oluyorsunuz. Yine de dinleyin, güzel şarkıdır.

Sonuna kadar okuduğunuz için teşekkür ederim. Başka bir bencemde görüşmek üzere sağlıcakla kalın. Tabii bunları dinledikten sonra ne kadar sağlıcakla kalabilirsiniz bilmiyorum. Ehe.

Kafa Yapan 10 Tane


0|0
411

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün nedir?

Erkekler Ne Diyor 10

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor... ;