Eric Smith / Online Alemin Flört Rehberi

Eric Smith / Online Alemin Flört Rehberi

Geek, bir tür tuhaf insanlara kullanılan terim. Hobisine olduğundan fazla bir şekilde hayatının odak merkezine koyan ve sosyal yaşantısını tamamen hobiler üzerine kuran kişidir. Birçok çeşide sahip Geek tipleri vardır. İşte, bu kitapta oldukça mizah ve farklı tarzla anlatılmış bir Geek teriminin aşk hayatına alacağı bir kişiyi, nasıl tavlaması gerektiğini öğreten ve benzetmeleriyle ''Geek'' olan tipleri sevdirecek kitabı tanıtacağım!

Genel tanıtımı

Eric Smith / Online Alemin Flört Rehberi

Bu kitabı neden okumak için karar verdiğini biliyorum. Hayatını single player tarzında, tek oyunculu bir şekilde yaşamaktan sıkıldın ve hayatına artık ikinci bir oyuncu bulmaya karar vererek başladın. Geek olarak flört ile ilgili neler yapılmasını gerektiğini bilmiyor olabiliyorsun. O yüzden baktın ki tavsiyelere ihtiyacın var! İşte, Online Alemin Flört Rehberi, sana bu konuda yardımcı olacak. Aşk hayatında karşılacağın tehlikelerden nasıl kaçınması gerektiğini, nasıl bir şekilde sohbet ederek başlangıç yapacağını ve hatta nasıl bir profil düzenleyeceğine kadar gidecek yollar sunacak. Sana yeni taktikler, hile kodları ve öz güven kazandıracak her şey bu kitapta olacak.

Metal Gear, World of Warcraft, çizgi roman kahramanları, Elder Scrolls gibi bağımlılıklara sahipsin fakat şimdi ise bağımlı olacağın bir şey ise karşı daireye taşınan hoş kız yerini alacak.

Geekler'in yaşam tarzı ile ilgili konularda nasıl flört aşamasına girişken olarak yollarının çözümüne kavuşturacağı ve First Contact'tan Lord of the Rings'e kadar her şey bu kitapta olacak. Görsellerle dolu bu kitapta, hayli eğlenecek ve Geek olduğun için tanıdık gelecek. Bu rehberde çizgi roman, bilgisayar oyunu, bilim kurgu ve kitap kurduna kadar her detay yer alacak ve aşkın tadına varmanın yollarını anlatacak.

Geekler topluluğu

Eric Smith / Online Alemin Flört Rehberi

1-) Pop kültür

- Çizgi roman hayranı

- Televizyon ve film hayranı

- Gamer

2-) Tekno Geekler

- İnternet kurdu

- Apple hayranı

- Bilgisayar kurdu

- Sosyal medya düşkünü

3-) Akademik Geekler

- Kitap kurdu

- Tarih ve politika düşkünü

- Matematik ve bilim düşkünü

Evet, oyuncu şimdi sana Geekler'i ayırdık ve onların güçlü ve güçsüz yanlarını anlatarak neler yapmanı söyleyecek bu kitap. Sen hangi gruptasın?

Eğlenceli bir aşk macerası

Eric Smith / Online Alemin Flört Rehberi

Online alemde, karşı cinsle nasıl konuşulması gerektiğinden tutun da online oyunlarda karşılaştığınız bir kadınla konuşmaya kadar bütün detaylara girecek. Dahası, sanalla kalmayacak ve gerçek hayata karıştığında, ilgi alanına ortak birisini nasıl bulman gerektiğini de anlatacak.

Sanaldan kız tavlama taktikleri

Eric Smith / Online Alemin Flört Rehberi

Aslında, hep kız konusu geçse de bir bakıma Geek olan kızların da erkeklere nasıl yaklaşması gerektiği konusuna da değinmiş. Ama daha çok erkeklerin kadınlara karşı nasıl bir flört edeceğini anlatacak. Çünkü, kadınların adım atması, erkeklere göre daha az olduğu için konu itibari ile Geek erkeklerin aşkla imtihanını çözecek.

Okurken eğleneceksiniz!

Eric Smith / Online Alemin Flört Rehberi

Hem mizahi bir dille yazılmış hem de Geek dünyasından yabancı olmayacağınız yerlerden betimlemeler yaparak aşka nasıl yaklaşılması gerektiğini anlatacak. Okuduğunuzda, sıkılmadan eğleneceğiniz ve belki de taktik niteliğinde bazı şeyleri öğreneceksiniz. Özellikle, sanalda nasıl bir profil resmi, hakkımda kısmı ve nasıl bir şekilde sohbet edilmeye kadar detaylı bir şekilde anlatmış bu kitap, Geek terimleri ile. Geek olmayan bir kişi, bu kitabı anlayamayacaktır.

Eric Smith / Online Alemin Flört Rehberi
Eric Smith / Online Alemin Flört Rehberi
1
2
Görüşünü yaz

Senin görüşün nedir?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

12
  • burak_gunes

    Bencede digru

  • geekler artık ilgisini çekiyor kadınların

  • Gizli Üye

    Doğru bence

Yükleniyor...