Bu Setler ile Yeni Bir Kütüphane Yaratabilirsiniz

Bugün sepetime yeni kitaplar eklerken çok güzel setler gördüm. Ve siz KS üyeleri ile paylaşmak istedim. Sizi okurken içine çekecek, akıcılığıyla bütünleşeceğiniz birbirinden farklı ve güzel setlere bir göz atmanızı öneririm. Özellikle Stefan Zweig setini çok beğendim. :)

Bu Setler ile Yeni Bir Kütüphane Yaratabilirsiniz

Stefan Zweig Seti (10 Kitap)

Stefan Zweig Seti (10 Kitap)

Bir yazar düşünün, kısa kitaplarla okuyucuları derinden etkiliyor. Ve her kitabı beğeniliyor, okunuyor. Derin anlamlar içeren bu incecik kitapları tek tek almaktan ziyade set şeklinde almanızı öneririm. Hızla sayfaları çevireceğiniz için, yeni bir Stefan Zweig kitabı okumak isteyebilirsiniz.

ePttAVM
26,69 TL i

John Verdon Polisiye Seti (5 Kitap)

John Verdon Polisiye Seti (5 Kitap)

Eğer polisiye seviyorsanız ve John Verdon okumadıysanız bu set ile başlayabilirsiniz. Her kitabında farklı bir macerayı ele alan yazarımız, özellikle polisiye sevenlerin övgüsünü toplamış durumda.

ePttAVM
86,99 TL i

Sarah Jio Aşk Romanları Seti (8 Kitap)

Sarah Jio Aşk Romanları Seti (8 Kitap)

Biraz hayatın karmaşasından uzaklaşayım, beni tatmin edecek hafif bir kitap okuyayım diyorsanız Sarah Jio kitapları size uygun olabilir. Kitapların içeriği kadar kapakları muhteşem diyebilirim. :D

Sabahattin Ali Seti (4 Kitap)

Sabahattin Ali Seti (4 Kitap)

Eğer hayatınızda hiç Sabahattin Ali okumadıysanız geç kalmışsınız demektir. Bu yazarı bir kitabıyla keşfetmenizi öneririm. Her kitabında farklı bir konuyu ele alan yazarı diğer yazarlardan ayıran en büyük özellik, kitapları arasında hiçbir benzerlik olmamasıdır. Böylesine bir yazarı okumanızı öneririm.

ePttAVM
19,90 TL i

Wulf Dorn Psikolojik Gerilim (6 Kitap)

Wulf Dorn Psikolojik Gerilim (6 Kitap)

Okurken gerim gerim gerilmek isteyenlerin tercihi Wulf Dorn, altı kitap içeren setle karşınızda. Ben okurken heyecanlanmak, gerilmek istiyorum diyorsanız tercih edebilirsiniz.Oldukça sürükleyici farklı romanlara sahiptir aynı zamanda.

ePttAVM
119,94 TL i

Harry Potter Kitap Seti (8 Kitap)

Harry Potter Kitap Seti (8 Kitap)

Filmlerini izledik.. Peki ya kitaplarını okuduk mu? Şunu söyleyeyim, kitapları okurken filmden aldığınız keyfin beş katını alacaksınız. Aynı zamanda kitabın filme göre daha kapsamlı olduğunu anlayacaksınız. Bu set biraz bütçenizi zorlayabilir ama değer diyorum.

ePttAVM
199,00 TL i

Korku, Gerilim, Aksiyon, Romantik ve Fantezi (5 Kitap)

Korku, Gerilim, Aksiyon, Romantik ve Fantezi (5 Kitap)

Beş kitap.. Beş farklı yazar, beş farklı konu. Özellikle gençlerin ilgisini çekecek bu seriye bir göz atmanızı öneririm. Benim gözümde çerezlik kitaplar diyebilirim ama küçük bir araştırmayla beğenen kişilerin sayısının bir hayli fazla olduğunu gördüm. :)

ePttAVM
40,00 TL i
Bu Setler ile Yeni Bir Kütüphane Yaratabilirsiniz
11
6
Görüşünü yaz

Senin görüşün nedir?

En İyi Erkek Görüşleri

 • ardarda01

  John verdon ilk kitabında çok başarılı olmuştu. Diğer kitaplarında aynı başarı ve popülerliği yakalayamadı. Stewen Zweig anlatmak istediğini küçük bir kitapla verdiği için popüler.

 • Kuyucuklu yusuf , bunu merak etmiştim. En kısa zamanda okuyacağım.

  Emeğine sağlık hocam

En İyi Kız Görüşleri

 • xonder

  Sabahattin Ali ve Stefan Zweig yazarlarının bir cok kitabı bende var bütün eserleri biriktirmeye çalışıyorum bu ikisinin 🌸

 • TheHealerWoman

  Harry Potter seti almak isterim gerçekten, evde bulunsun.

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

94
 • Sorryybut

  Bişey sorcam daha önce böyle bir set almadım. Çok kitap var ve uygun fiyatlı. Ama sanıyorum çevirileri güzel değil. Yani okuyumca keyif alınmıyor. En azından elime bir iki kitap geçti bu şekilde. Orjinal yayınevinden çıkan fazlasıyla akıcı ve anlaşılırken bunlar öyle değil gibi.. Siz ne düşünüyorsunuz? sırf ucuz diye alıp okuma zevkinden mahrum kalmak da ne bileyim bence hoş değil.

 • Cansınlıklı

  Tavsiye ettiğin kitapların çoğunu okudum. Ne güzel zevklerimiz birmiş :)

 • incorporealL

  Ucuk fiyatlari bir kirap icin fazla ama guzel icerikleri olabilirler

 • Savaşıpgitmiş

  Sabahattin Ali dışındakiler çer çöp

 • Because_Me

  Sherlock holmes serisini de tavsiye ederim :)

 • Seçerim artık bir seri, güzel.

 • BedriSwift

  Sabahattin ali de yazar mi

 • kirilmazzzcam

  Sabahattin Ali kesinlikle

 • Önemli olan okumak

 • Çirkinnkrall

  Hepsi mükemmel

 • Atanamayanöğretmen

  Güzel

 • usluolamiyorum

  Sevmem

 • walterwhite0

  En güzel öneri herhalde

Yükleniyor...