Pek Bilinmeyen Güzel Şarkılar

Pek Bilinmeyen Güzel Şarkılar

Severek dinlediğim bir kaç şarkı var sizinle paylaşmak istiyorum arkadaşlar :) Umarım beğenirsin :)

Sulene Fleming - Breaking Down

Pek bilindiğini düşünmüyorum bu şarkıyı hatta belki ilk dinleyişinizdir. Ama çok rahatlatıcı bir melodisi var. Hoş yani :)


Duffy - Mercy

Ben bu şarkıya biliyorum. Bu sanatçının diğer şarkılarını da dinledim ama hiçbiri bunun gibi değil . . Yani süper bir şarkı tuturmuş ama sonra devam ettirememiş. Yeah Yeah Yeah diyor ya çok iyi :)


Christina Sikola - Are You Listening

Bir soundtrack parçası ama meledosine baylıyorum. Yeni yeni şarkılar çıkaran bir sanatçı Christina ama sesi çok güzel eminim daha başarılı olacak zamanla :) Ficka 3 dizisini izlediyseniz arka planda çalıyordu zaten :)


Sertab Erener & Ricky Martin - Private Emotion

Bu şarkıya bayılıyorum ya kıyıda köşede kalmış güzel şarkılardan birisi :) İlk dinlediğimden beri seviyorum. Ayrıca Sertap güçlü sesi ile Rick Matinden aşağı kalmamış hatta geçmiş :) Sözleri de çok duygusal

You’re the only one, who can shine for me


Jonas Brothers, Demi Lovato, Miley Cyrus, Selena Gomez - Send It On

Bu şarkı nasıl bu kadar az biliniyor anlayamıyorum. Neredeyse tüm yeni starları birleştirmiş :) Selena hariç diğerleri bu şarkıda güzel söylemiş. Sevgi için söylenmiş keşke böyle güzel şarkıları daha çok duyabilsek :) İhtiyaç duyduğumuz tek şey için... Sözleri de o kadar güzel ki özellikle şu söze bayılıyorum.

A word's just a word, 'til you mean what you say.

And Love isn't love, 'til you give it away.


Can Gox - Wrong Side of the Road

Can Gox'u duymuşsunuzdur heralde :) Türk kökenli nadide Blues şarkıcılarından biridir. Blues'ı bu adamın sesiyle sevmeye başladım. Özellikle söylediği şu parçaya bayılıyorum. Şarkı cover mı yoksa onun mu tam bilmiyorum ama sesi gerçekten müthiş . İlk geçen sene dinlemiştim hoşuma gitmiştim. Sözleri de çok iyi bu şarkıyı dinlemenizi tavsiye ederim :)

Yolun yanlış tarafındayım. Karanlıkta ve soğukta . .

Can Gox - Wrong Side of the Road

Sonohra- I believe

Benim en yakın arkadaşlarımdan birisi bu grubun hayranı bana sürekli dinletire dinletire bana da sevdirdi. Grup dediğime de bakmayın iiki erkek kardeşten oluşuyor :)

I believe

Burak Sağyaşar & Kübra Balcan - Söyle Nerdesin?

Sudan Bıkmış Balıklarda çalmıştı hatırlarsanız. Burak Sağyaşar şarkıda baya detone oluyor ama sözleri çok duygusal geliyor bana dinlemenizi tavisiye ederim :)

Söyle Nerdesin ?

Lykke Li - I Follow Rivers

Remix versiyonu çok iyi bu şarkının :) Dinleee :)

I follow Rivers

Pek Bilinmeyen Güzel Şarkılar

Buda benden hepinize dinlemelik gelsin :) :))

---------------------

Benceme ilgi gösteren herkese çok teşekkür ederim :) İyi ki varsınız . . .

Sevgilerle,

ρ-Łσηєłiηєss


7|1
2133

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

  • Dinlemelik güzel bir bence olmuş. Emeğine sağlık. Yoğun geçen bir gün sonrası iyi geldi vallahi :) Ricky&Sertap düeti sevdiklerim arasında..

    0|0
    0|1

Senin görüşün nedir?

Erkekler Ne Diyor 32

Kızlar Ne Diyor 20

Yükleniyor...