Erkeklerle alakalı yaptığın / yapılmış en doğru tespit nedir?

Erkeklerle alakalı yaptığın / yapılmış en doğru tespit nedir?Erkeklerle alakalı yaptığın en doğru tespit/ yapılmış en doğru tespit nedir?
Benim tespitim ruhu değil yüzü, fiziği güzel kadına tav olmaları

1|4
9469

En İyi Erkek Görüşleri

• Yanlış tespit. Mevzu eğer ciddiye almaksa geçici hevesler değilse erkekler için; ruhu güzel olmayan kadını sevmez bir erkek. Ama beğenmediği kadını da hiç sevmez. Yüzü fiziği de güzelse aşık olup evlenmek isteyebilir. Fakat; içiyle dışıyla güzel olan kadınlar da, kendilerini hakeden bir erkekle olmak isterler ve bu kez de onlar sevmeyebilir karşısındaki erkeği, yetersiz bulabilirler. Bu kez erkekler beklentilerini düşürür. Ve o vakit ruhundan daha çok kırpabilirler işte beklentide bulunduğu kadının 😄 Bu böyle garip bir döngüdür. Benimki böyle olmasa da genel ilişki kuralları budur 😁

6|0
    0|0
  • Bu yazı bir genelleme olmamakla birlikte:
    Ne tuhaf, Siz Çoğu Pembişler (%98)
    Erkeklere karşı küfür kıyamet yorumlar yapmaya hemen hazırsınız, aferin size.
    Peki neden bu kadar erkeklerden nefret ederken,
    Onlar Odundur, Pisliktir, Seks düşkünüdür, abazadır, Şerefsidir vs…
    ama, yine bir saniye bile erkeksiz kalmazken, Sürekli erkeklerin peşine koşarsınız,

Seks düşkünü dersiniz, ama seks hakkında en fazla düşünen ve konuşan sizler oluyorsunuz,
    Duygusuz dersiniz, ama en rahat bırakıp, giden hep siz olursunuz,

Aldatan erkek yakalayınca: Bağışla beni hata yaptım der.
    Aldatan kadın yakalayınca: Bu benim hayatım beni istiyorsan böyle kabul et der.
    Kadın daracık pantolon giyer, külot çizgisi 100 metre mesafeden bile görünür:
    *aaaa hiç farkında değildim ne olmuş ki yani…* Der.
    Erkek, O külot çizgisini baktığı için sapık ve pislik olur.

şu an yaz aylarındayız ve birçok kadın sokaklarda top veya atletlerle dolaşır ve bunu biliyorsunuz ki hiçbir zaman atletin omuz ipi, sutyenin kiyle aynı hizaya gelmez ve her ikisi ayrı ve net bir şekilde görünür.
    Siz bunu giyersiniz ve: *Ben farkında değildim* Dersiniz,
    Erkek size baktığı için sapık ve pislik olur.

Erkek arkadaş seçiminde de aynı,
    Seçtiğiniz erkekler için en önemli kriterler:
    Yakışıklılık, çok iyi maddi durum, çok iyi ve pahalı giyim, dili ağzı sürekli çalışan ve dönen ve mümkünse baklava göbek olsun, Başka emriniz, isteğiniz?
    Eşini sevgilisini ihanet edenleri bir analiz edin,
    Bakın yüzde kaçı fabrika işçisi, yüzde kaçı zengin ve çok yakışıklı,
    Durum ortada.

Kimse silah zoruyla,
    Size @roynima ile tanıştırmaz ve: Bununla birlikte olacaksın yoksa seni öldürürüm demez.
    Her zaman Seçimlerinizi kendiniz yapıyorsunuz,
    ve hatalı seçimlerinizin faturasını adam olan erkekleri kesmeyin lütfen.
    Çok normal bir erkek size yaklaşıp, elini uzattığında: *Hadi lan, Sana mı kaldık* dersiniz.
    Hn. Efendiler ellerinizden öpüyorum,
    Çok değerlisiniz, Tek eksiğiniz:
    kendinizle açık ve net olmamak ve geçek isteğinizi dile getirmemek.

2|2
    5|0
    • @Mecazhanım
      Saygı dolu yazınız için teşekkür ederim mesaj açarsanız size bir link göndericağım ve aslında fazla da ulu ortada yediğim tokatları açıklamak istemiyorum

En İyi Kız Görüşleri

• Kendi sevgililerine değer vermezler. Nerde dindar olan, nerde havalı kız, nerde güzel kız, nerde çirkin kız, kısaca başka kızların her şeyi gözlerine güzel gelir ama ceptekinin güzelliğini özelliğini görmezler. İnsan asıl yanındakinin bakışını gülüşünü karakterini çözmeye çalışmalı, dışarıdakini övmemeli,

3|1
    0|0
  • En doğrusunu bilemem ama en yanlışını biliyorum sanırım. O da herhangi kötü bir şeyi tüm erkeklere genellemek. Mesela erkeklerin hepsi kütüktür demek. Herkes bir değil ki yahu. Tabi bu genellemeler bazı erkekler tarafından da yapılıyor kadınlara karşı.

1|7
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 67

• Kötü diye adlandırılan her erkek zamanında iyi kazıklar yemiştir kadınlardan.

4|8
    1|0
    • Aslında bundan dolayı mı arkadaşım erkek diye tabir ettiğimiz tür ortaya çıkmıştır

• "Benim tespitim ruhu değil yüzü, fiziği güzel kadına tav olmaları"
    Milletin kalbini kırın skin hayatını. Sonrq riv riv edin burada. Eskiden kadınları kalpleri yüzünden severdim. Öyle olduğu gibi görüntüsüne zerre aldırmazdım da, yaşadıklarımdan sonra size müstehak. Ağlayın.

0|0
    0|0
  • Unutmamalıdır hiç şüphesiz Mustafa Kemal gibi insanlar bu dünyada yaşamış ve ne mutlu ki bizim vatanımıza efendi oluştur. Erkekleri eleştirirken bu hususa dikkat etmekte fayda var!!

0|0
    0|0
  • Çoğunluğunun, her şeye rağmen, içindeki çocuğun hayatta kalması!

2|0
    0|0
  • Şehvetli arzularla, bir kadından beklentilerimiz dış görünüşünden öteye gitmez. Sonra o kadın bizden daha çekici birine rastlar ve bizim o kötü hayat felsefemiz başlar "aşk yok, gördün mü af yok çakacan"

0|0
    2|0
  • Kısmen katılıyorum sana @yabababadu yüzü fiziği güzel olan beğendiğim kadına tav olurum şahsen fakat bu onun için yeterli olmaz. Ruhu karakteri devreye girer sonra bunun bir sıralaması yok yalnız önemli olan ikisini de birarada bulabildiğim kişidir.

0|0
    0|0
  • Tüm kızlar erkeklere saldıracak şimdi yorumlarda. :D

0|0
    0|0
  • Çapkın olmaları, ayran gönüllü olmaları, güzel kızlar meyilli olmaları, emek sarf etmeden anlık her şeyi yaşamaları.

0|0
    0|0
  • Kendillerini farklı bir kişi olarak tanıtmasını anlamıyorum, ilerde sorun çıkcağının farkında olmadan bunu yapıyorlar, benim gözlemlediğim şey bu.

0|0
    0|0
  • Erkekle alakası yok.. kızlar odun sevio

0|0
    2|0
  • Kadına deger veren adam butun olarak begenır fızık ve karakter olarak sadece obje olarak bakan bedenine kalıtelı adam ilkidir

1|0
    0|0
  • Cem yılmaz diyor ya erkeği de benden dinleyin diyemem onun gibi oldu :D ama çevremde bazılarının başkasının üzerinden prim yapması, gösteriş meraklısı (kas, araba), satış koyması

0|0
    0|0
  • Tam aradığım başlık. Kimin ne olduğunu rahatça görebiliyorsun. Kadınların 60 yorumundan sadece 5-6 tanesi olumlu.

0|0
    0|0
  • Benim tespitim ise kadınlar doğru dürüst ne istediklerini bilmemeleri bundan mütevellit gerek aşk hayatında gerek seçimlerinde hata yapmaları
    #Hükümdar

0|0
    0|0
  • erkek yön veren olmalı ilşkide mihenk taşı karar mercii olmalı ama bu öküz olmalı manasınde değil
    sevgisinde de öyle olmalı ilgisinde de...

0|0
    0|0
  • Bence erkek gerçekten yüz güzelliğine tav olmaz ruh güzelliğine tav olur ve onun peşinden koşar

0|0
    0|0
  • Alfalar geyşa yapar sevilir, betalar baş tacı eder sövülür.

0|1
    1|0
  • İnsanlar menfaatci ve çıkarcı oscarlik oyuncu göründüğü gibi değiller olduğu gibi görünmüyorlar.

0|0
    0|0
  • Her erkek banyoda boxerını çıkardıktan sonra koklamıştır.

1|0
    0|0
  • insan böyledir dışını beğenmediğinin içiyle ilgilenmez

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    47

Kızlar Ne Diyor 92

• Bir kadını etkilemenin ona yalan söylemekten ibaret olduğunu düşünmeleri.

1|0
    0|1
  • Erkeklerin çoğunun duygusuz ve ilgisiz oluşu..

3|0
    0|1
  • bir erkek sevdiği kadın için gitme diye ağlayacak kadar duygu dolu seviyor.. bazen değerlerini bilmiyoruz sözün özü..

1|6
    1|1
  • Hepsinin hayatında cinsellik önemli bir yer taşır. Kimisi belli eder kimisi etmez. Bu güne kadar fiziğe önem vermeyen erkek görmedim ama yüze önem vermeyeni gördüm. Yabancı erkekler değilde türk erkekleri ya da kürt erkekleri bekarete çok önem verirler ama bir çoğu cinselliği yaşamıştır hayatıma girenlerden. Ve çoğu da çürük mal gibidir aralarından iyisini iyice arayıp seçip alman gerekir.

1|0
    0|1
    • Çürük erkekten kastım her kızla çıkan çoğu kısın yakışıklı bulduğu kısaca "pç" erkektir. Eğer beyfendi erkek istiyorsaak aramak lazım.

• tecrübe konuşmuş

• Alla alla Kürt TÜrk laz 80 tane erkek girmiş çıkmış hayatına, erkek çapkınlık yapınca pç oluyor? Sende pç sin o zaman?

• Çok güzel yalan söyleyebiliyorlar. Ruhun duymuyor. Hatta inan diye öyle bir oyun yapıyorlar ki bir an emin olduğun halde durup kendi kendine “ evet ya haklı olabilir “ diyorsun. Zeki varlıklar. Kadınlar kurnaz ama erkekler de bir o kadar zeki

1|0
    0|1
  • Şahsen sadece sarışın brad pitt gibi erkekleri yakışıklı bulurum diyerleri çirkin geliyo ve bu dediğimi duyanlar sarısın erkek kız gibi yok kılsız erkekmi olur gay gibi diyolar yani bk atmaya calışıyolar ben çok zor asık olurum ve sadece sarısın yakısıklı erkeklere asık olabilirim hiç sevgilim olmadı ve benim zevkimi duyanlar çamur atmaya çalışıyo kendileri sarışın brad pitt gibi olmadıkları için

0|0
    0|4
  • Çok fazla iltifatı sevmiyorlar onu farkettim ve aşağılanmaktan her insan gibi onlarda nefret ediyorlar ha bide onlarında duyguları var duygusuzmuş gibi davranılmamalı onlara karşı..

0|2
    0|0
  • "Erkekler yarım düzine plağı bulunan bir gramafon gibidirler. Kısa sürede bu plakların tümünden bıkarsınız ama her konuk geldiğinde masada oturup onları bir daha dinlemek zorunda kalırsınız."-Bernard Shaw

1|1
    0|0
  • Sevgilisine etek/elbise giydirmeyip bunları giyen kadınlara bakmaları.

1|3
    0|1
  • Bence bazı erkekler çok güzel seviyor.
    O sevgiyi hak edecek KADIN, sevgisini hak etmeyen bir adama veriyor. O sevgiyi hak edecek ADAM ise sevgisini hak etmeyen bir kadına veriyor...

0|2
    0|0
  • ''Zengin olup biraz da kas yaparsak tüm kızların dibi düşer... '' Algıları.

3|0
    0|1
  • Birini gerçekten sevdiklerinde tüm dünyaları o kişi oluyor.

0|5
    0|0
  • İşine geldiği insana iyi işine gelmediğine kötü yani güzel kızlara iyi güzel olmayana kötü davraniyorlar

1|0
    0|0
  • Bütün romantik hallerini elde edene kadar göstermeleri köprüden geçtikten sonra odunlaşmaları üzgünüm beyler 😕

2|0
    0|0
  • Doyumsuz olmaları. Sevgilisi olsa bile guzel bir kadin gorduklerinde bakmaları.

0|0
    0|0
  • Kesin ve net tek bişey var hiç şaşmaz akılları sadece uçkura çalışıyo😃😃

0|0
    0|3
  • Efendi kız arıyorum diyip güzel kızdan öteye gidememek ve ne yazık ki her güzel kız efendi olmuyor

1|1
    0|0
  • Dünya etrafında dönüyor sanıyorlar. Bazılarında oyle bir ego özgüven var ki aslında hiç olmaması gereken kişide/kişilerde. Ataerkilliğin getirdiği bir çok olumsuz ve kibirli davranışı yapıyorlar

0|0
    0|0
  • Onları dinlediğimizde ve güvendiğimizi söylediğimizde hoşlarına gidiyor

0|3
    0|0
  • Öküzlük olabilir ama ruh değil yüzü fiziği güzel olsun diyen sadece erkekler değil kadınların çoğuda fiziğe ya da yakışıklılığa bakıyor..

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    72
Yükleniyor...