Erkek arkadaşımı bir anlık öfkeyle engelledim pisman oldum ne yapmalıyım?

Gizli Üye
Biz dün bulusacaktik sebebini bilmiyorum ama ekti ve hicbir sey söylemedi normal konustu hicbir sey olmamıs gibi benim de icime oturdu
bana gelemiyorum diyebilirdi en azından bunu ona söyledim sinirim bozuldu kavga ettim saygı duysaydın söylerdin falan dedim saygıyla alakası yok cok kızlarla bulusmadıgım icin aliskin olmadigim icin nasıl davranmam gerektigini bilmiyorum falan dedi
ben de bunun kizlarla alakasi yok bir insana saygı duyarsan ona en azindan gelemeyeceğini haber edersin dedim kavga ettik saha dogrusu ben sinirlendim o sinirli degildi bir ozur bile dileyecek bile adamlık yok sende dedim allaha emanet ol dedim
bir anlık ofkeyle direkt engelledim whatsapptan
ama cok kırılmıştım o kadar hazırlandım boşu boşuna bana haber bile vermedi cok zoruma gitti ama adamlıgına laf ettigim icin cok pişmanım ve hatalı hissediyorum öyle demeseydim keşke
instagramdan ve normalden engellemedim ama beni aramadı icime oturdu nefes almakta zorlanıyorum halden anlamayan odun kaba biri ama kalbi cok iyi onun icin cok deger veriyorum ve arkadaslıgımız bitsin istemezdim

sizce ne yapmalıyım lütfen bir akıl verin çok kötü hissediyorum kendimi
Erkek arkadaşımı bir anlık öfkeyle engelledim pisman oldum ne yapmalıyım?
1 Görüş