Herkesin bir karanlık yanı vardır sevdiklerine bile göstermediği, karanlık yanlarının farkında mısın peki bunu nasıl gizliyorsun?

Herkesin bir karanlık yanı vardır sevdiklerine bile göstermediği, karanlık yanlarının farkında mısın peki bunu nasıl gizliyorsun?Her insanın karanlık yanları vardır..
Kötü tarafı.. gizlediği insanlardan sakladığı
sevdiklerinden gizlediği.
Çünkü kimse kötü karanlık yanlarını açık etmez edemez dikkat çekmek istemez..
Ancak bazen hiç istemese de çıkar o taraflar ortaya
Hem melek hem şeytanı barındırır ruhunda çünkü
hem çok iyiyken çok kötü olabilir
merhametli iken ansızın çok acımasız olabilir..
Bunu kontrol etmek çok insan için zordur..
Peki siz karanlık yanlarınızı gizleme konusunda ne kadar başarılısın?
Ve karanlık yanlarınızın farkında mısınız?

2|1

En İyi Kız Görüşü

• Karanlik yonlerim az da olsa var ve saklamaktan cekinmem. benim karanlik yonlerim benim korkularim benim kurgularim. beni onlarla da deli gibi sevmesine engel olamaz.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Aslın da hem ışık hem karanlık gibiyim bazen farkediyorum içimde karanlık bir yön oluyor karanlık bir kişiliğim var bunu genelde göster mi yorum kimseye ama ortaya çıktı mı felaket kötü birisi oluyorum ama hoşuma gidiyor bu yönümüde seviyorum

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 22

• Gizlemem. Ama etrafımdaki herkesin iyi kötü yanını sezmişimdir hepsini bilirim

0|1
    0|0
  • herkesin olduğu gibi benim de var. yüz üstüne çıkmasına izin vermem sadece

0|1
    0|0
  • Karanlığımı ışığımla kapatmayı başardım.
    Söndürülmediğim sürece beni kimse fark edemez.
    🐒

0|1
    0|0
  • Farkındayım. Ve örtmüyorum üstünü. Aksine herkes bilerek gelsin diye bariz şekilde ortaya çıkartıyorum.

0|1
    0|0
  • Karanlık yanlarım da var elbet. Ama ben bunları gizlemiyorum. Karanlık yanımı sevemeyecek insan beni sevemez. Kendine dair herhangi bir yönünü gizlemeye çalışan insanı da samimi bulmam.

0|1
    0|0
    • Bu arada söylemeden edemicem. Merhametli iken ansızın çok acımasız olabilen insanlardan çektim ne çektiysem. Merhametsiz olsa hep, baştan yüreğimi açmam dolayısıyla yaralayamaz beni. Öyle olunca işte, sevmez olaydım dedirtiyor veya beni o doğuracağına ya da doğmama o sebep olacağına hiç doğmasaydım dedirtiyorlar. En sevdiklerini, en minnet duyduklarını ve bir zamanlar seni en çok sevdiğini hissettiklerini bir anda karşında seni lime lime etmek ister halde bulunca feleğini şaşırıyorsun. Velhasıl kelam merhamet ille de merhamet...

• Yaa ne demezsin içimde bir seri katil ruhu yatıyo çoh karanlığım böyle sır gibi saklıyorum
    Hay Allahım ya

0|1
    0|0
  • Oldukça başarılı olduğumu söyleyebilirim tabiki farkındayım ama gerekli olduğunu düşünüyorum

0|1
    0|0
  • Farkındayım. Gizlemiyorum.

0|1
    0|0
  • Karanlık yanlarım var Ve farkındayım gizlemeyi iyi yapıyorum ama insan kendinden gizlese keşke..

0|1
    0|0
  • Hayatım da 3-4 defa karanlığın dibini yaşattıgım insanlar oldu. Yine olsa yine kendimi kaybederim diye korkum var, kendimi bastırmaya çalışıyorum

0|1
    0|0
  • Sen açık etmediğin sürece kimse göremez.

0|1
    0|0
  • Kinciyim, intikamcıyım. Bana zarar verenin canımı yakanın burnundan getiriyorum. Gördüğün gibi gizlemiyorum da

0|1
    0|0
  • bir an ufak tefek cinayetleri izliyor gibi hissettim. Evet karanlık yönüm var

0|1
    0|0
  • Aksine herkese gösterdiğüm kötü tarafım😞

0|1
    0|0
  • Sessizliğimde gizlenip gidiyor.

0|1
    0|0
  • Karanlık yanım yok tâbi ki âmâ sinirliyimdir. Beni tanıyanlar da bilir. Ama şöyle bişey var. Hiçkimse sevdiğine zarar veren birine karşı merhametli veya vicdanlı davranmaz.

0|1
    0|0
  • Değilm

0|1
    0|0
  • Hiçbir yönümü kimse tam olarak bilmiyor onlar gibi karanlık yönümüde saklıyabiliyorum.

0|1
    0|0
  • Karanlık hep beni korkutur o yüzden o yönümü görmek istemem

0|1
    0|0
  • Gizlemiyorum

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    2

Erkekler Ne Diyor 14

• Farkindayim. Ve seviyorum karanligimi..

1|1
    0|0
  • Evet, tehlikeli anlar için saklıyorum

0|1
    0|0
  • Pek karanlık tarafım olduğunu düşünmüyorum.

0|1
    0|0
  • Bazen dark side'a geciyorum 😉

0|1
    0|0
  • Bazi şeyler gizli kalmali

0|1
    0|0
  • Olduğum gibiyim içimde katil bir ruh hali yok savaş çıkarsa insanları gerekirse normal bir şekilde öldürürüm sadistçe davranmam bende herşey normal seyir ediyor

0|1
    0|0
  • Karanlık tarafımı sadece kötü insanlara gösteriyorum

#HuzurKokanAdam

0|1
    0|0
  • öyle gizli tuttuğum şeyler var ki bunları kendimden dahi gizliyorum.

0|1
    0|0
  • Herhangi bir karanlık noktam yok

0|1
    0|0
  • Bence yok benim

0|1
    0|0
  • Farkındayım ama gizlemiyorum çünkü insanım insansam herşey normaldir

0|1
    0|0
  • Genelde gizli yaptığım için gizli tutarım