Herkesin bir karanlık yanı vardır sevdiklerine bile göstermediği, karanlık yanlarının farkında mısın peki bunu nasıl gizliyorsun?

Affedilmeyen u
Herkesin bir karanlık yanı vardır sevdiklerine bile göstermediği, karanlık yanlarının farkında mısın peki bunu nasıl gizliyorsun?
Her insanın karanlık yanları vardır..
Kötü tarafı.. gizlediği insanlardan sakladığı
sevdiklerinden gizlediği.
Çünkü kimse kötü karanlık yanlarını açık etmez edemez dikkat çekmek istemez..
Ancak bazen hiç istemese de çıkar o taraflar ortaya
Hem melek hem şeytanı barındırır ruhunda çünkü
hem çok iyiyken çok kötü olabilir
merhametli iken ansızın çok acımasız olabilir..
Bunu kontrol etmek çok insan için zordur..
Peki siz karanlık yanlarınızı gizleme konusunda ne kadar başarılısın?
Ve karanlık yanlarınızın farkında mısınız?

Herkesin bir karanlık yanı vardır sevdiklerine bile göstermediği, karanlık yanlarının farkında mısın peki bunu nasıl gizliyorsun?