Erkeğin en seksi ve karizmatik olduğu yaş aralığı kaçtır?

Erkeğin en seksi / karizmatik olduğu yaş aralığı kaçtır?Kişiye göre değişir eğer kendine bakmazsan 30 ve sonrasında durum pek iç açıcı olmaz ama bakarsan olgunlukla birlikte süper yakışıklı olabilirsin.. Ama araştırmalara göre erkeklerin en karizmatik olduğu yaş 35'den sonra başlıyormuş..

Peki sizce, erkeğin en seksi / karizmatik olduğu yaş aralığı kaçtır?
#Meczup

1|4
145143

En İyi Erkek Görüşü

• Bence bunun yaş ile alakası yok. Şans ile alakası var.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 142

• Her yaşta olmak için çabalıyorum.

9|0
    1|2
  • 30-40 arasi..

1|1
    1|2
  • Yaşını bilmem ama, bence en karizmatik erkek, çocuğunu parka götüren, kucaklayan, baba olan erkektir...
    st2.depositphotos.com/.../...olding-sweet-baby.jpg

1|0
    0|0
  • Bence 17-20 çünkü o zmnlar ortamlara akasın falan geliyo ama 35 den sonra olması doğrudur çünkü vücud gelişimini tamamlamış saç stılın berlirlenmiş belirli bir olgunluğa eriştiğin için daha karizmatik ve seksi oluyorsun tabi bide kirli sakal top sakal gibi bırakma modalarına ayak uydurabiliyorsun o yaşta

1|0
    1|0
  • Burdaki zeka ergenleri ile yorumlarda tartismaya basladigimizda amca dede diyorlar simdi siz tuttunuz bizim yasimizi en seksi yas ilan ettiniz. Karar verin seksi miyiz yasli miyiz? 😅

1|0
    0|0
  • Bunun yaşla ilişkili olduğunu düşünmüyorum. Bazı erkekler gençken iyi oluyor yaş aldıkça çirkinleşiyor. Kimileri de yaş aldıkça, olgunlaştıkça karizmatik bir görüntü elde eder.

0|0
    0|0
  • Çoğu zaman hala karizmatik olduğum söyleniyor bunun yaş ile ilgisi yok bedensel yapısı ile ilgili.

1|0
    0|0
  • Konu hakkında geri dönüşleri elbette alıyoruz arkadaşlarımızdan lakin buna kamuoyu karar versin diyorum :D

0|0
    2|0
  • 27 ile 35 yaş arası..

Kendilerine kabulleniyor ve net kararlar verme yolunda oluyorlar..
    Ve vücud zirvede oluyor..

1|0
    0|0
  • O yüzden Özcan Deniz tuttuğunu götürüyor baksana 😁

4|0
    0|0
  • 25-30 arasıdır. Ne o kadar ergen ve aptal ne de o kadar yaşlı ve olgun en iyisi budur bence :)

0|0
    0|0
  • 17-29 bence. Ya 30dan sonra da yakışıklısın ama göbeklenme olmazsa :D.

0|0
    0|0
  • 25-30 ileriki yaşlar tırt, benden söylemesi... sugar daddy fantaziniz varsa o ayrı !

0|0
    1|0
  • tartismaya son noktayi koyuyorum. 33 yaş cunku cennet yaşı.

1|0
    1|0
  • Cuzdan kaparig, altta araba yat kat, aha en seksi ve cekici benim... Gecin tefeurrratlari

0|0
    0|0
  • Kadınlar kendinden 5-10 yaş büyük insanları daha çok seviyor

1|0
    0|0
  • 35 sonra tecrübe kazanıyor acemilik bitiyor bundan sonra tecrübe konuşor

1|0
    0|0
  • Mümkün tabii.. 40 yaşındayım, kendimi hiç bir zaman karizmatik ve seksi hissetmedim. ☺
    Sadece bazen.. 😅😂😁

0|0
    1|0
  • O zaman 35’imden sonra en tehlikeli erkek ben olacağım 😄

0|0
    1|0
  • 30 ve 40 arası hem dinç hem kuvvetli hem dengelidir bu yaş aralığında

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    122

Kızlar Ne Diyor 144

• 25-35 yaş aralığı genelde en enerjik dönem. Birçok erkek bu yaşa ralgındsn sonra çok çirkinleşiyor. Nadir erkekler ise mesela meksikalılar italyanlar vs dha da karizmatik ve çekici duruyolar. Türk erkeği cidden çirkinleşiyo ama 35ten sonra %90. kilo alma bakımsızlaşma vs vs.

1|0
    0|0
  • Doğru bir araştırma galiba. Erkekler geç olgunlaşıyorlar ya, 30 yaş ve üstü bence de.

1|1
    0|0
  • 35 50 arası daha olgun ve anlayıslı tecrubelı oluyorlar

1|2
    0|0
  • Bence karizmatik olunmaz doğulur.
    Ama yine de 25 35 arası yakışiklı oluyorlar.

0|0
    0|0
  • İbrahim Çelikkol mesela 35 yaşında ama acayip seksi çekici karizmatik

0|0
    0|0
  • 30-40 arası.
    Özellikle o yaştaki erkekler mesleğini eline almış ve kendilerini de entelektüel yönden geliştirmişlerse gerçekten çekici oluyorlar.

0|0
    0|0
  • 30-35 yaş arası tam gençlikle olgunluk arası. Yüzleri oturuyor, o yüzden ayrı bir karizma oluyor. Ben onu beğeniyorum.

0|1
    0|0
  • 25_30 yas arası en seksi ve karizmatik yaş aralığı 😎

1|1
    0|0
  • bence yaşa bakmıyor bu insanın kendine bakmasıyla alakalı bir şey

1|0
    0|0
  • 30-38 arası diye düşünüyorum.
    Kendini bilen, olgun bir yaş ortalaması.

0|0
    0|0
  • Bende diyorum benim aşkım niye bu kadar karizmatik meğer 35 yaşında diyeymiş

0|2
    0|1
  • 28 ve 38 bakimli ve kendini her turlu gelistirebildigi surece

0|1
    0|0
  • 20 li yaşlar olabilir dicem ama o zamanda çoğu çocuksu tip oluyor ama olgun olanda var :)

0|0
    0|0
  • Ergenliğe girdigi an cok seksiler. Tel tel bıyıklar, ses değişimleri falan😂

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum ki kafamı kaldırıp bakmamıştım acıkcası Şu an fark ediyorum bu durumu

0|0
    0|0
  • Bence yasla alakası yok. Kaç yasında olursa olsun karizmatik olamamış olamayacak erkekler de var.

0|0
    0|1
  • 25-40 benim için. Yakışıklı ve sert olduktan sonra her türlü seksi de.. ✩

0|0
    0|0
  • 35-45 arası
    Hakan Ural kaç yaşında çok Seksi bence

0|0
    0|0
  • Olgun olunca karizmatik görünüyorlar zaten yaşı yok bunun bence

0|0
    0|0
  • 30 lu yaşlarında... hem fiziken hem de zeka olarak maksimuma ulaştıkları için...

0|0
    0|2
  • Kızlar Devam
    124
Yükleniyor...