İki akrep burcu insan anlaşabilir mi? Yoksa aynı kutuplar birbirini iter mi?

blacksocks
Yeni tanışyığım bi kız var 4 5 gundur konusuyoruz yaklasık. Bugun akrep burcu olduğunu öğrendim ve kendimden de biliyorum az çok akrep burcunu arzulu kıskanç duygusal olması vs. acayıp bı kız gecen trafık sıkıstı otobusten ındık eve kadar yuruyorduk hava soguk fılan ınlemeyle karısık sesler cıkarıyordu bılerek off acıyo gıbısınden yeter cıkarma su seslerı dedım nıye tahrık mı oluyorsun dedı he dedım hosuna gıttı benımle evlılık hayallerı fılan kuruyor. Ne bilim tipik akrep kızı işte delici baştan cıkaran bakısları var bıraz dengesiz öyle bişey işte asıl soru su ben bu kızla anlasabıır mıyım cıkarsam aynı burc olmak daha mı ıyıdır daha mı kotu?
Güncellemeler
+1 yıl
Astrolojik olarak Akrep burçlarının birlikteliği muhteşemdir. Yataktan hiç çıkamayabilirsiniz. Beraberliğiniz atom bombası kadar güçlüdür. Bu ilişki güçlü ve iyidir. İkinizde fiziksel ve duygusal olarak çok etkiliyicisiniz. Duygularınız kuvvetli ve derindir. Birlikte etrafınız aşkınızla çevrilecek ve dış dünyadan soyutlanacaksınız. İlişkinizdeki sorun ikinizin birden sahiplenici ve kıskanç oluşudur. İlişkinizin başında birbirinizi yakından takip edersiniz.
Güncellemeler
+1 yıl
Karşınızdakine belli etmeden onu yakından tanımaya çalışırsınız. İlişkide bu şekilde bir yere varamazsınız. Öbür yarınızı buldunuz! Akrep sevgiliniz sizin içgüdülerinizi ve hassas noktalarınızı iyi bilir. İkinizde güçlü ve sevecen duygulara sahip olduğunuz için beraberliğiniz duygusal olarak da çok güçlü olacaktır. Bu ilişkide konuşmadan sadece gözlerinizle bile anlaşabilirsiniz. Kaçamak bir bakış bile birbirinize sayfalarca bilgi vermenize yeter.
İki akrep burcu insan anlaşabilir mi? Yoksa aynı kutuplar birbirini iter mi?