Bir kadının "güvenini kazanmak" ve "onu etkilemek" için ne kadar süre gerekir?

RienQuell
Son zamanlarda teknolojinin gelişmesi ve toplum içerisinde kendini gizli tutan, kötü niyetli karakterlerin artması ile çevremize olan güvenimiz her geçen gün daha da azalıyor. Özellikle bu güven problemi, aşk ilişkilerinde sıkça karşımıza çıkıyor.
Bir kadının
Peki ya size karşı ilgi ve sevgisini gösteren bir kişiye karşı duyduğumuz ön yargı kaynaklı güvensizlik problemi, ne kadar sürdürülmeli. Karşımızdaki kişiyi soğutacak derecelerde tutulması ne kadar doğru. En önemlisi bir kadını/erkeği etkilemek ve güvenini kazanmak için ne kadar süreye ihtiyacımız var.
Bir kadının "güvenini kazanmak" ve "onu etkilemek" için ne kadar süre gerekir?
Elbette her bireyin ön yargıları ve güven problemi, yaşamakta olduğu çevre, sosyal yapı, yaşadığı şehire göre değişiklik gösterebilir. Ancak bu iki olguyu aşabileceğimiz ortalama bir zaman dilimini söyleyebilir miyiz?

- Sence bir kadın/erkeğin güvenini kazanmak ve etkilemek için ne kadar süre gereklidir?
#Güvensizlik #Etkileyici #Sadakat
Bir kadının "güvenini kazanmak" ve "onu etkilemek" için ne kadar süre gerekir?