Akrep burcu kadınında aşk belirtilerini nasıl anlarız?

Bowman
Sevdiğim kız akrep burcu.Bu yüzden biraz farklı.Benden etkilendiğine dair sinyaller alıyorum ondan.Ama aşık mı daha çözemedim.Çünkü akrep kadını.

Anlamak için neler yapabilirim benden hoşlanıp hoşlanmadığını anlamak için?
Güncellemeler
+1 yıl
Soru sordum ama ne sorumu cevaplayan oldu ne de bir öneri getiren.Herkes kafasına göre birşeyler yazıyor.

Sorum şu : " " " Akrep burcu kadınında aşk belirtilerini nasıl anlarız? " " " mutlaka etrafınızda vardır akrep burcu olan kız arkadaşlar.
Akrep burcu kadınında aşk belirtilerini nasıl anlarız?