Kızlar hayatta en çok neye sinir olur?

Kızları en çok sinirlendiren konular nedir? Neden sinirlenirler nasıl tepki gösterirler?

0|0
67

En İyi Kız Görüşü

• aldatıldığımda-yalan söylendiğinde-çoookk ilgisiz bırakıldığımda-monotonluktan-erkek arkadaşının arkdaşlarıyla yaptığı futbol muhabbetinden.yemek yaptığımda o yemeğin her zamanki gibi olmaması kötü olmasından(bana göre kötü yani)-fikirlerime danışılmaması-arkamdan iş çevrilmesi-saygısızlık-yanımda küfürlü konuşması-erkeklerin attığı saçma sapan laflar-kardeşimin her isteğinin yapılması(yanlış anlaşılmasın kıskanmıyorum sadece her isteğinin yapılarak şımartıldığını ve bunun ilerde kötü sonuçlar doğuracağını düşünüyorum)-insanların kırıp kırılmayacağını düşünmeyerek umarsızca dalga geçilmesi ve özür dilenmemesi-laf dalaşını karşı tarafın kazanma ihtimali

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• Fikirlerinin önemsenmemesinden, kısacası bir an gelip "adam yerine konmamakt" an.

0|1
    0|0
  • Aldatıldığımda sinirlenirim bir de yaptığım temizlik ve düzen umursanmadan ortalığın kirletilmesini hazmedemem...

0|1
    0|0
  • O anki halime bağlı bi durum. Bazen hiç sinir olmıcagım şeylere o an sinir olabilirim :) Aldatılmak, yalan söylenmesi vs. hariç..

0|1
    0|0
  • başkalarının yanında tartışmaya ve bakımsızlığa

0|1
    0|0
  • aldatılmaktan nefret edıyorum...ogrenıncede sonu hıc ıyı olmuyor...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Kızlar iki şeye sinir olur...Bir rahat tavırlara İki yatakda eksik kalmamıza..Başkada birşeye sinir olmazlar takmazlar sadece konuşurlar konuşurlar konuşurlar ve konuşurlarrrrrr :)

0|1
    0|0
  • ne diyeceksin ki!hatunlar iste,anlayan beri gelsin :))

0|0
    0|0
  • Beyler bayanlar ben birtane kızla konuşuyordum 3 4 ay felan olmuştu kızla kavga ettik dedim şu ilişkinin adını koyalım hayır dedi bana dedi böyle iyi bende dedim kanka gibi olacaz ha dedim dediki hemen kankamı olduk felan bu beni araştırmış bana demişler o sapık felan şu an kız bana diyorki senin ismini duyduğum da sinir oluyorum varlığın beni sinirlendiriyor ne yapacam acilll yardım

0|0
    0|0
  • kızların neye sinir olcağı belli olmaz aniden bişeye sinirlenebilir

0|0
    0|0
  • Sevgilisinden umduğunu bulamamaktan , Aldatılmaktan , Çoğu şeylerden

0|0
    0|0
  • kilo almışsın diyebilirsin :)

0|0
    0|0
  • Hoşlandığı erkeğin umursamaması..