Hayat herşeye rağmen yaşamaya değer mi?

Gizli Üye
Hayat herşeye rağmen yaşamaya değer mutlu ya da mutsuz hasta ya da sağlıklı aşk dolu ya da sevgi dolu ama bir an geldiğinde sanki hersey durur ÖLÜM anı yaklaştığında hissettiklerimiz değişir hayatta yaptığım herseyden emin oldum yaşadım zaman zaman üzüldüm mutlu oldum herşeye rağmen ayakta kalmayı başardım haklı ya da haksız yargılandım sevimsiz sahte yüzler ile tanıstım içinde kotulukler dolu bir dunya ile.

Herseyın elbet bir bitiş noktası var nerde olursak olalım herseyin hesabı vardır ölümle ya da ölümsüz mutlu ya da mutsuz.

Yaşamaktan zevk almaya başlamışken olmuyacak bir aşk başladı hayatımda gereksiz bir durumla konusmak zorunda kaldım okadar yakınken uzak durmak zor olsada hersey bitmiş durumda yalanlarıyla hayatta kattı bir satır bana.

Ölüm artık bir adım daha yakın bana.

Yaşama sevincini buldum yeniden hiç birsey takmamak J böyle ne kadar değerli olunduğun anlaşılıyor aslında değer verdiğim insanlar değişti sana nekadar değer veriyor ise okadar yakınsın aslında ama eski dostluklar unutulmuyor asla içilen kahveler yapılan sohbetler özleniyor hala söylenen yalanlar soğuk ruzgarları soktu aramıza yanında huzur bulduğum insan artık yok buna alışmak zor olsada Dedim ya Hayat herşeye alıştırıyor insanı işte onu görünce mutlu olurken artık görmemek için çaba nedendir bilmiyorum ama herzaman kalbimde yeri vardır zaman zaman üzüldüğüm olsada seviliyor hala.

Gerçek hayatın peşinde koşturmaktan yoruldum artık sahtecilik insanların kanına girmiş artık gercek doğrulukçuluklar nerde kalmış bilmiyorum belki saf diyorlar belki aptal umrumda da değil aslında insanların sahte yüzler piçliklerini öne koyuyor zaten.

Hayat işte bir MUTLU bir MUTSUZ alışılmışlıklarla devam Ölümlü hayata.

Bu kısacık hayat öyküsünde bile mutsuzluk hakim.
4
3
Görüşünü yaz