Bazen geçmişimi hiç yaşamamış gibi hissediyorum niye böyle oluyor?

Gizli Üye
geçmişimde öyle çok büyük çok kötü şeyler yok ama kendimi bildim bileli hep bişeylerin mücedalesini veriyorum. Yani sadece uyun ce eğlenceyi düşünen bir çocuk hiç olmadım diyebilirim. Şimdide geçmişte yaşadıklarımla bugün aynı değilim bana kattığı pek çok şey olduğunu biliyorum yalnız hani ne yaşamıştım diye baktığımda sanki yaşamamıiım gibi gelebiliyor. Bazen olduğum yere nasıl geldiğim aklımdan gidiyor sanki. Bir acı,üzüntü yaşadığımda netlik kazanıyorum ama mutlu bir anımda o netlik gidiyor. Daha farklı olmalı yani yaşamamışım gibi hissetmem normal değil diye düşünüyorum. Acaba küçük değilim ama kişiliğim net tamamlanmadığı için mi oluyor
Bazen geçmişimi hiç yaşamamış gibi hissediyorum niye böyle oluyor?