Turk erkekleri gercekten cogu bu kadar cirkin oldugu halde neden Turk kizlarini begenmiyor?

Gizli Üye
Abi durust olsun cogunuz olum derecesinde cirkinsiniz
Disari cikip dolasan birisi anlar zaten ben 1.70im ve hepsi benim kadar boyu ve guzel bir yuze sahip degiller.
Ben disarsa en fazla 3 4 kez yakisikli erkek gormusumdur heralde

Hal boyleyken, siz bu kadar cirkinken, neyinize o cikin geni yenip fistik gibi olmus Turk kizlarini begenmiyosunuz ki?

Kimse turk kzlari crkin. s. s demesin gayette guzeller ara sokaklardan gecerken bile fistik gibi kizlar goruyorum..

Tip murat 131 havalari&istekleri porsche.. pehh bide bize derler..
Turk erkekleri gercekten cogu bu kadar cirkin oldugu halde neden Turk kizlarini begenmiyor?