Bir erkek sadece arkadaş olarak gördüğü birini neden çevresinden gizler?

Gizli Üye

Tamamen tesadüfi şekilde iki yakın arkadaşla evlilik niyetli tanıştık. Ben ilkiyle bağı kopardım ikinciyle tanıştım arkadaş olduklarını gerçekten bilmiyordum. Ki ikinciyle flört yok henüz sadece arkadaşız.

İkinci tanıştığım çocuk konuyu anlayışla karşıladı iletişim devam ediyor fakat benimle sosyal medyada takiplesmiyor. Ona başka kızlarla konuşuyorsa karismayacagimi söyledim sonuçta sevgili değiliz şu an sadece arkadaşız.

1. Benimle neden takiplesmiyor arkadaşı görüp rahatsız olmasın diye mi?

2. Baska kızlarla konuşuyor onlar görmesin diye gizliyor olabilir mi? Ama öyleyse wp da ekli kızlar resmimi görecektir oradan yazdığımda cevap da veriyor.

3. Benimle arkadaşına ciddi düşünüyor mu? Sadece takılırım belki diye düşünüp bekletiyor olabilir mi?

4. Sadece arkadaş olarak gördüğü birini çevresinden gizler mi?

5. Dedikodum yapılmış olabilir mi o yüzden mi beni göstermiyor.

Şimdiye kadar takılma girişimi olmadı son derece saygılı oldu daima. Wp den konuşuyoruz da bence galiba arkadaşından gizliyor sizin fikrinizi merak ettim.

Güncellemeler
1 yıl
İkisiyle de sevgili veya flört sayılmayız sadece tanıştık. İlk tanıştığım kişiyle iletişim onun hataları yüzünden bitti. Ama arkamdan atıp tutuyormuş, arkadaşıyla iletişimde olmama çok bozuluyormuş da benim vicdanım rahat gerçekten bir suçum yok. İkinci tanıştığım da bunlardan rahatsız değil bence suçum olmadığının farkında. Benimle iletişimini kesinlikle koparmak istemiyor. Son derece saygılı davranıyor sadece sosyal medyada takipleşmiyor. Sanırım arkadaşı rahatsız olmasın diye bu gizem.
Bir erkek sadece arkadaş olarak gördüğü birini neden çevresinden gizler?