Adına iliştirilmiş "can" eklentisi olan Berkecan, Ayşecan, Oğulcan vb.. isimleri olanlara bakış açınız nedir?

aynadakiajan s
Merhaba KScanlar! Nasılsınız?
Elbette bakınca eklenti gibi duran bu "Can" ismini görünce bazıları için sevimlilikten çok iticilik oluşturuyor.

Hele kabadayı, ağır başlı, mahalle abisi birisiyse ciddiye alamayan da oluyordur adını duyunca.

Ama her ismin güzelliği başkadır karakteri farklı olsada, uysa da uymasada.

Dırım dırım dırım dıss 🤪 #aynadakiajan #aynadakiajansoruyor
Adına iliştirilmiş can eklentisi olan Berkecan, Ayşecan, Oğulcan vb.. isimleri olanlara bakış açınız nedir?
Adına iliştirilmiş "can" eklentisi olan Berkecan, Ayşecan, Oğulcan vb.. isimleri olanlara bakış açınız nedir?