Hayvanlara zarar vermek ve siddetten zevk almak psikolojik bir sorun mu?

Gizli Üye
Arkadaslar merhaba gecen bir kizla tanistim kiz 17 yaslarinda ve bana siddetin (balinanin egitmenini havuzun dibine cekmesinin, aslanin avini parcalarken avin cirpinmasinin, bir insanin diger kisiyi elleriyle b0gm*asinin) ona zevk verdigini. Ve evcil hamsterini baya boyle ailecek bakip bir bag kurduklari hayvani elleriyle b0gm*s bir nedeni olmadan. Ve bundan pismanlik duymadigini soyledi gulerek anlatti. SIZCE PSIKOLOJIK SORUNU VAR MIDIR VARSA NEDIR LUTFEN ONEMLI?
Hayvanlara zarar vermek ve siddetten zevk almak psikolojik bir sorun mu?